گزارش اولین روز مسابقات WESG 2019

دیروز مصادف با چهارشنبه ۱۹ دی ماه، اولین روز مسابقات WESG 2019 در رشته CS:GO بود. همانطور که در این خبر گفته شد دیروز مرحله اول این مسابقات در...

دیروز مصادف با چهارشنبه ۱۹ دی ماه، اولین روز مسابقات WESG 2019 در رشته CS:GO بود. همانطور که در این خبر گفته شد دیروز مرحله اول این مسابقات در رشته جانبی CS:GO و در نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شد.

در مسابقه اول از رشته CS:GO دو تیم TEC CAF و R.O.G ARENA به مصاف یکدیگر رفتند. مسابقه در سه نقشه Overpass،Mirage و Train انجام داده شد که دو نقشه اول به ترتیب انتخاب دو تیم بودند.

در مجموع R.O.G ARENA با دو پیروزی به مرحله بعد صعود کرد.

در دومین مسابقه از این رشته تیم‌های Immortal و Disabled با یکدیگر روبرو شدند. این مسابقه در سه نقشه Mirage، Cache و Overpass صورت گرفت که باز هم دو نقشه اول به ترتیب انتخاب هر دو تیم بودند.

در نتیجه تیم Disabled فاتح این مسابقه بود.

سومین و آخرین مسابقه نیز بین دو تیم Viva و Dopa Maine شکل گرفت. سه نقشه‌ی مسابقه Mirage، Dust II و Cache بودند. به رسم دو مسابقه قبلی دو نقشه اول انتخاب هر یک از تیم‌ها بود. تیم Viva موفق شد در دو بازی تیم Dopa Maine را شکست دهد و به مرحله بعدی صعود کرد تا بتواند آخرین تیمی باشد که در آخرین مسابقه روز توانست به مرحله بعد برسد.

دسته بندی
اخبار مسابقاتمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط