Avengers: Endgame

فیلم Avengers: Endgame | عدم حضور کاپیتان مارول در ماموریت بزرگ

بررسی تئوری عدم سفر در زمان کارول دنورز

همانطور که در تریلرهای فیلم Avengers: Endgame مشاهده کرده بودیم، شخصیت Captain Marvel به همراه انتقام جویان در ماموریت بزرگ کوانتومی حضور ندارد و دلیل آن مشخص نیست. همانطور که می‌دانیم، کارول دنورز یکی از قدرتمندترین ابرقهرمانان مارول است و جدیدترین انتقام جوی دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود. بسیاری از هوادارن بی‌صبرانه منتظر تماشای او در حال همکاری با انتقام جویان هستند و همچنین او در پایان فیلم Captain Marvel پس از دریافت سیگنال از فیوری به زمین آمد تا همکاری بزرگی را به ثمر رساند.

تریلرهای فیلم بازه‌های زمانی متفاوتی را نشان می‌دهد و همانطور که می‌دانیم، کاپیتان مارول به همراه دیگر اعضای انتقام جویان به سمت نبرد با تانوس می‌روند. پس این ماجرا و در بازه زمانی دیگر که مدت بیشتری گذشته و این موضوع از مدل موی Black Widow نیز آشکار است، دیگر کارول را مشاهده نمی‌کنیم و مشخصا او در ماموریت سفر در زمان انتقام جویان با لباس‌های مخصوص سفید رنگ، شرکت نخواهد داشت.

ممکن است او از این صحنه حذف شده باشد و بخاطر آنکه قدرت زیاد او، نیازی به پوشیدن چنین لباسی در ماموریت ندارد، اما همچنین ممکن است که او اصلا حضور نداشته باشد. با توجه به نقش کارول دنورز در فیلم Avengers: Endgame ، به نظر می‌رسد که اوایل داستان اتفاق خاصی برای او می‌افتد. او ممکن است در نبرد خود با تانوس، شکست بخورد، چرا که تانوس هنوز سنگ‌های ابدیت را در اختیار دارد و به همین دلیل شاید برتری بزرگی نسبت به او داشته باشد. همچنین شاید او کشته شود و انتقام جویان به تنهایی با تانوس به مبارزه بپردازند و پس از آن به ماموریت کوانتومی خود بپردازند.

مشابه با Thor که تقریبا تانوس را شکست داد، کارول نیز به انتقام جویان ملحق می‌شود تا با الهام بخشی به آنها، باری دیگر بوسیله استراتژی جدید، این شرور کهکشانی را نابود کنند که به نظر ایده کاملی برای داستان فیلم است. علی رغم نقش اصلی کاپیتان مارول در فیلم، او قرار است پرچم‌دار دنیای سینمایی مارول در فاز چهارم باشد و در آینده با تهدیدات بزرگ دیگری دست و پنجه نرم کند.

دسته بندی
اخبار سینماسینمافیلم اونجرزمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط