معرفی ۱۰ شخصیت اصلی موجود در تریلر فیلم Captain Marvel

انتظار چه شخصیت‌هایی از دنیای مارول را در این فیلم داشته باشیم؟

آخرین تریلر منتشر شده برای فیلم Captain Marvel نسبت به تریلر اول، جزئیات نه چندان زیاد، اما قابل ملاحظه‌ای را به نمایش گذاشت و شخصیت‌های تایید شده برای فیلم بعدی دنیای سینمایی مارول را نشان داد.

همانطور که بسیاری از ما می‌دانیم، در این فیلم قرار است شاهد داستان زندگی شخصیت کارول دنورز (Carol Danvers) با نژاد فضایی Kree، زندگی گذشته او در زمین، دلیل غیاب او در هنگامی که زمین بیشترین نیاز را به او داشت و نمایشی از جنگ دو نژاد Kree و Skrull برای اولین بار باشیم.

تریلر دوم فیلم Captain Marvel:

هرچند شخصیت‌هایی از فیلم چون، جوانی Fury پیش از آسیب دیدن چشمش، جوانی مامور Coulson و چندین چهره آشنا از جنگجویان Kree برای حضور در فیلم تایید شده‌اند، اما همچنان حضور برخی از شخصیت‌های دیگر نیز می‌تواند به جذابیت فیلم بیفزاید. طبق انتظار، احتمالا شاهد حضور کوتاه شخصیت‌های آشنای دیگری باشیم که هنوز تایید نشده‌اند و همچنین سرنخ‌هایی که پس از پایان فیلم، نقش مهم و اساسی Captain Marvel در فیلم Avengers: Endgame را مشخص می‌کند. با توجه به تریلر منتشر شده، در این مقاله به معرفی ۱۰ شخصیت از شخصیت‌های تایید شده در فیلم و نقش آنها می‌پردازیم.

۱- نیک فیوری (Nick Fury): یکی نخستین شخصیت‌های معرفی شده برای ایفای نقش در این فیلم، نیک فیوری است. تماشای او در تریلر بدون چشم بند و همچنین در قالب جوانتر خود، هیجان انگیز بود و اینکه جلوه‌های ویژه برای بازیگری چون سموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) بتواند او را در ظاهر شخصیتی نشان دهد که در دو دهه پیشین نیز با چنین ظاهری وارد عمل می‌شد، به جذابیت فیلم خواهد افزود. طبق تریلرهای منتشر شده، رویداد فیلم Captain Marvel در سال ۱۹۹۵ رخ خواهد داد و در این زمان، فیوری با دانستن آن که در خارج از فضای زمین حیات وجود دارد، بسیار شگفت زده شده است. یکی از جنبه‌های جالب مشاهده کردن تریلرهای این فیلم، تماشای فیوری در زمانی است که هنوز برای رهبری سرسختانه انتقام جویان قدمی برنداشته است.

۲- مامور فیل کولسن (Agent Phil Coulson): در کنار فیوری، شاهد بازگشت مامور کولسن به پرده سینما در این فیلم هستیم. پس از فیلم The Avengers، این اولین حضور کولسن در فیلم‌های مارول به شمار می‌رود، در حال که ادامه داستان این شخصیت پس از فیلم مذکور، در سریال Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D از شبکه abc دنبال شد. فیل کولسن در رویداد فیلم، ۳۱ سال سن دارد و با توجه به حضور کوتاه او در فیلم‌های پیشین مارول، داستان او که بلافاصله پس از دانشگاه خود وارد سازمان S.H.I.E.L.D شده و بعنوان زیردست فیوری به وظایف خود مشغول بوده، نمایان خواهد شد. طی مصاحبه‌ای با کلارک گرگ (Clark Gregg) بازیگر این نقش، او اذعان داشت، در بازه زمانی فیلم Captain Marvel، هنوز با S.H.I.E.L.D تازه آشنا شده و همانند یک تازه کار معرفی می‌شود.

۳- Yon-Rogg: زمانی که نخستین تصاویر تبلیغاتی از فیلم، به انتشار درآمد، بسیاری از هواداران تصور کردند که جود لاو (Jude Law) نقش شخصیت Mar-Vell را برعهده دارد. حال هویت واقعی این شخصیت فاش شد و برخلاف Mar-Vell، شاهد لاو در قالب شخصیت Yon-Rogg پدیدار خواهد شد. اگر داستان فیلم بر اساس کمیک بوک‌ها جلو برود، او در نهایت بعنوان یک شخصیت شرور خود را نشان می‌دهد. در کمیک‌ها، Yon-Rogg برای بررسی اینکه چگونه یک تمدن اولیه زمینی توانست یک ارباب Kree را متوقف کند، Mar-Vell را به زمین فرستاد. پس از گذر زمان و اتفاقات گوناگون، حسادت باعث شد تا Yon-Rogg از Mar-Vell منتفر شود و برای منهدم کردن او قدم برداشت. در اصل، این Yon-Rogg بود که کارول دنورز را ربود و قدرت‌هایش را به او اعطا کرد. این موضوع همچنین می‌تواند در هنگام یادآوری خاطرات توسط دنورز، در فیلم نشان داده شود.

۴- Ronan the Accuser: آخرین باری که هواداران شخصیت Ronan the Accuser را در فیلم‌های مارول مشاهده کردند، او در فیلم Guardians of the Galaxy در تلاش برای نابودی سیاره Xandar بدنبال انتقام خود از ارتش نووا بود که در نهایت توسط قهرمانان کهکشانی، با شکست مواجه و نابود شد. حال که رویداد فیلم Captain Marvel در دهه های گذشته اتفاق می‌افتد، شاهد بازگشت Ronan هستیم. در تریلرها، تنها در یک لحظه همکاری کارول دنورز را با ارتش Kree مشاهده می‌کنیم که در واقع به سمت Ronan حرکت میکنند. در حالی که تریلر نبرد دو نژاد Kree و Skrull را نشان می‌دهد، Ronan همیشه علاقه داشت تا به نبرد با ارتش نووا بازگردد و در کمیک‌ها، او بسیاری از ماموریت‌هایش را با بهره گیری از Yon-Rogg و Mar-Vell در بدست گیری کنترل قدرت، بسترسازی می‌کرد.

۵- Korath: اگر با دقت به تیم کارول دنورز نگاه کنیم، یکی از آشناترین چهره‌های دنیای سینمایی مارول یعنی Korath به چشم می‌خورد. او درواقع یکی از شخصیت‌های شرور اصلی فیلم Guardians of the Galaxy و دست راست Ronan the Accuser در تلاش برای نابودی Xandar به شمار می‌رفت. در فیلم Captain Marvel مشخص است که Korath یکی از اعضای ارتش Kree بوده و در کنار شخصیت‌های Yon-Rogg و Mar-Vell کار میکند. شایان ذکر است، Korath از کودکی به همراه Gamora و Nebula توسط Thanos تعلیم دیده‌اند و پس از آن به ارتش Kree ملحق شد تا به Ronan کمک کند.

۶- Bron-Char: در تریلر فیلم، زمانی که کارول دنورز به همراه همراهیان خود به سمت Ronan حرکت می‌کنند، هویت برخی از شخصیت‌ها به سختی قابل تشخیص است. یکی از سربازان که پشت سر کارول حرکت می‌کند و بر صورت خود ریش دارد، Bron-Char نام دارد و عضو گروه Starforce است. او نیز از کمیک‌ها برگرفته شده و در هنگام حمله Kree به زمین، بعنوان یکی از ماموران ارتش Lunatic خدمت می‌کرده است. این ارتش دو هدف مهم را دنبال می‌کند؛ اول از همه به دنبال تسلط خون نژادی خالص بودند که در ادامه آن، هدف دوم خود را نابود کردن Mar-Vell قرار دادند. این موضوع باعث می‌شود که اگر داستان فیلم براساس کمیک‌ها دنبال شود، وفاداری Bron-Char با Yon-Rogg خواهد بود.

۷- Minn-Erva: دومین شخصیت مونثی که به همراه ارتش Kree در حال نزدیک شدن به Ronan هستند، Minn-Erva نام دارد. همانطور که تریلر فیلم Captain Marvel نمایان است، او اسلحه‌ای در دست دارد و دلیل این موضوع آن است که Minn-Erva متخصص تیراندازی در گروه Starforce است. در کمیک‌ها او پیشینه داستان پیچیده‌ای دارد که احتمالا در فیلم چنین شخصیتی را بازی نخواهد کرد. او در داستان‌ها، طی یک رویداد، به زمین آمد تا بر خلاف دیگر Kree هایی چون Yon-Rogg که قصد کشتن Mar-Vell را داشتند، با Mar-Vell عروسی کند. هدف بزرگ و نهایی او این بود که با داشتن فرزند، با دسترسی به یک ژن دیگر، به افزایش کد ژنتیکی Kree کمک کند. در فیلم بنظر می‌رسد که Minn-Erva از کار کردن به همراه کارول دنورز خوشحال نیست و او را تهدیدی در گروه Starforce می‌بیند.

۸- Talos: درمورد چگونگی سقوط Captain Marvel از آسمان و همکاری او با نژاد Kree حدس و گمان‌های فراوانی بوجود آمد، اما تمرکز اصلی فیلم، بر جنگ Kree-Skrull است. در همین خصوص، تایید شد که Talos بعنوان یک Skrull و در ظاهر یک مامور S.H.I.E.L.D، در فیلم ظاهر خواهد شد. این موضوع یک تغییر بزرگ در کمیک‌هاست؛ چرا که Talos در داستان‌ها، یک Skrull بود که توانایی تغییر ظاهر را نداشت و حال با دیدن او در قالب یکی از ماموران S.H.I.E.L.D، می‌توان دریافت که قدرت او همانند دیگر افراد نژاد خود است. او شخصیتی خشمگین و قدرتمند دارد، بنابراین انتظار می‌رود، او کسی باشد که Skrullها را علیه ارتش Kree و Captain Marvel هدایت می‌کند.

۹- دانشمند Kree: در تریلر فیلم شاهد شخصیت‌های فراوانی بودیم اما این شخصیت حتی نام مشخصی ندارد. آنت بنینگ (Anette Bening) در نقش این شخصیت بازی می‌کند و بنظر می‌رسد، یک دانشمند Kree باشد. همانطور که مشاهده می‌شود، رنگ پوست او همانند دیگر Kreeها، آبی نیست و کسانی چون Bron-Char که معتقدند خون خالص نژادی بسیار مهم است، برای او خطرناک خواهند بود. شخصیت او می‌تواند نقش مهمی را در بازه کمتری از فیلم ایفا کند و براساس تریلر بنظر می‌رسد، او مسبب قدرت‌های Captain Marvel باشد، اما هیچ اساس کمیک بوکی برای این موضوع وجود ندارد.

۱۰- ماریا رمبیو (Maria Rambeau): در جدیدترین تریلر فیلم Captain Marvel ، تصویری دقیقتر از کارول دنورز در حال سوار شدن در جت نشان داده می‌شود که هنوز در زمین است. در کنار او جتی وجود دارد که متعلق به شخصیت ماریا رمبیو است. نام مستعار او Photon با بازی لاشانا لینچ (Lashana Lynch) است. او یک شخصیت قدرتمند است و درمورد نبردهایی که قرار است در آنها شرکت کند اطلاعات زیادی ندارد به جز اینکه برای کمک آماده است. در کمیک‌ها ماریا مادر مونیکا رمبیو است و مونیکا در داستان‌ها بعنوان یک ابرقهرمان به نام Photon ،Spectrum و Pulsar شناخته می‌شود. او همچنین در برخی رویدادها، بعنوان Captain Marvel در تیم انتقام جویان همکاری داشته است.

علاوه بر شخصیت‌های ذکر شده، انتظار داریم، شخصیت‌هایی چون، Rocket Raccoon ،Gamora ،Thanos ،Nova Prime ،Mar-Vell ،Peggy Carter را براساس ارتباط‌های که با شخصیت Captain Marvel و شخصیت‌های فیلم آن دارند را مشاهده کنیم. همچنین شخصیت Cull Obsidian را که در فیلم Avengers: Infinity War بعنوان یکی از اعضای Black Order مشاهده کردیم، کمربندی به رنگ آبی و قرمز به دور کمر داشت که بنظر کمربند مخصوص Captain Marvel در کمیک بوک‌هاست و باعث می‌شود او را نیز به این فیلم مرتبط بدانیم و منتظر حضور کوتاهی از او باشیم.

شما همچنین می‌توانید بررسی تمام رویدادهای تریلر فیلم Avengers: Endgame را در این مطلب، و نقش مهم شخصیت Ant-Man در این فیلم را در این مقاله مطالعه کنید. فیلم Captain Marvel در تاریخ ۱۷ اسفند (۸ مارس) ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

دسته بندی
اخبار سینماتریلرمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط