پلی استیشن 5

لیستی از بازی‌های زمان عرضه پلی استیشن ۵ در اینترنت منتشر شد

عناوین هنگام لانچ پلی استیشن 5 آشکار شد

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از comicbook، تاکنون آنقدر تعداد مقالات و اطلاعات منتشر شده در زمینه پلی استیشن ۵ زیاد بوده است که شاید باورتان نشود ۵۶ هزار و ۸۹۸ گزارش درباره تاریخ انتشار این کنسول بازی منتشر شده است. البته با وجود اینکه تعداد اخبار و مقالات در این زمینه زیاد است اما تاکنون حرفی از بازی‌هایی که هم‌زمان با این کنسول بازی نیز عرضه خواهند شد زده نشده است. اما به تازگی شایعه‌ای مطرح شده است که لیستی از بازی‌های زمان عرضه نسل بعدی کنسول بازی کمپانی سونی را نشان می‌دهد. اگر اسامی تمامی بازی‌هایی که در این لیست آمده است کاملا درست باشد باید بگوییم که برای تمامی کاربران متناسب با هر سیلقه‌ای یک بازی درنظر گرفته شده است که همه آن‌ها کاملا قدرتمند و مهیج هستند.

یکی از بازی‌ساز‌های اروپایی در پستی که در وب سایت Pastebin منتشر کرده است به برخی از بازی‌هایی که قرار است هم‌زمان با کنسول پلی‌استیشن ۵ معرفی شوند اشاره کرده است. از جمله این بازی‌ها که قرار است همراه با کنسول بازی پلی‌استیشن ۵ معرفی گردند می‌توان به نسخه‌ی رایگان ریمستر شده‌ی  ۴Kبازی PUB  ، بازی Battlefield Bad Company 3، بازی جدید هری پاتر ، نسخه‌ی جدید Assassin’s Creed  که در دنیای وایکینگ‌ها جریان دارد، GTA VI  ، The Last of Us Part II  و نسخه ریمستر Ghost of Tsushima اشاره کرد. درضمن این بازی‌ساز اروپایی در پستی که در وب سایت مذکور منتشر کرده بود به این مسئله اشاره کرد که چند بازی چند بازی PlayStation VR و تعدادی بازی انحصاری همراه با کنسول بازی پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهند شد.

درصورتی که تمامی اسامی بازی‌هایی که توسط این بازی‌ساز اروپایی منتشر شده است درست باشد می‌توان به این نتیجه رسید که کمپانی سونی این بار سنگ تمام گذاشته است و قصد دارد در کنار معرفی و عرضه یک کنسول بازی مدرن بازی‌هایی را عرضه کند که فوق‌العاده قدرتمند و هیجان‌انگیز هستند. امیدواریم که لیست از اسامی بازی‌های ویدئویی که قرار است همراه با کنسول بازی پلی‌استیشن ۵ منتشر شوند ساختگی نباشند.

با بررسی بیشترین اخبار و اطلاعاتی که در زمینه تاریخ انتشار کنسول بازی پلی‌استیشن ۵ منتشر شده است می‌توان این احتمال را در نظر گرفت که قرار است در سال ۲۰۲۰ میلادی شاهد این کنسول بازی باشیم.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط