پلی استیشن پلاس

عناوین رایگان پلی استیشن پلاس در ژانویه ۲۰۱۹ اعلام شد

Steep, Portal Knights و بیشتر

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از یوروگیمر، شرکت سونی هر ماه عناوین رایگان مشترکین پلی استیشن پلاس شبکه PSN را اعلام می کند. به تازگی نیز شاهد اعلام اسامی بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس ماه ژانویه ۲۰۱۹ بودیم.

باتوجه به لیست اعلامی توسط سونی، صاحبان کنسول پلی استیشن ۴ در این ماه می‌توانند دو بازی Portal Knights و Steep شرکت یوبیسافت را به رایگان تجربه کنند. Portal Knights نیز یک عنوان سندباکس نقش آفرینی مشابه ماینکرفت محسوب می‌شود.

در سوی دیگر صاحبان کنسول نسل هفتمی پلی استیشن ۳ نیز می توانند دو بازی Zone of the Enders HD Collection و Amplitude را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای تجربه کنند. برای صاحبان کنسول دستی پلی استیشن ویتا نیز بازی رایگانی چون Fallen Legion: Flames of Rebellion و Super Mutant Alien Assault در نظر گرفته شده است.

بازی‌های سرگرم کننده برای مشترکین پلی استیشن پلاس

شایان ذکر است بازی‌های موردبحث پلی استیشن ویتا را می‌توان به صورت کراس پلی روی کنسول پلی استیشن ۴ نیز اجرا کرد. بنابراین می‌توان بازی‌های پلی استیشن ویتا را برای پلی استیشن ۴ نیز دانست.

این عناوین تنها تا پایان ماه ژانویه به صورت رایگان دردسترس هستند و افراد می‌توانند در طی این مدت زمان بازی موردنظر را انتخاب کرده و به تجربه آن بپردازند. شایان ذکر است شرکت مایکروسافت نیز عناوین رایگانی برای مشترکین گلد XBL در نظر می گیرد و تنها سونی نیست که پاداشی به کاربران خاص خود ارائه می‌دهد. در برخی از ماه‌ها بازی‌های بزرگی را شاهد هستیم که رایگان شده و در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط