جنگ ستارگان: اپیزود ۹

در فیلم جنگ ستارگان: اپیزود ۹ خانواده واقعی Rey معرفی می شود

کارگردان فیلم عنوان کرد شاهد داستان بزرگتری هستیم

جی. جی. آبرامز کارگردان فیلم جنگ ستارگان: اپیزود ۹ عنوان کرد که در عنوان The Rise of Skywalker بیش از پیش به خانواده Rey پرداخته می‌شود. زمانی که او در فیلم The Force Awakens معرفی شد، موضوع اصالت خانوادگی‌اش بعنوان یک مسئله بزرگ جلوه کرد. تابحال تئوریهای متفاتی درمورد پدر و مادر او ذکر شده است بطوری که برخی گمان می‌کنند او دختر لوک اسکای واکر بوده در حالی که برخی گمان می‌کنند او نوه اوبی وان کنوبی است و دیگران هم او را از نوادگان دیگر شخصیت‌های قدیمی فرانچایز می‌دانند. به همین دلیل عنوان The Last Jedi برای این پاسخ بسیار موردانتظار بود.

در قسمت پیشین متوجه شدیم که پدر و مادر او بعنوان دو آدم مست ذکر شدند که ری را برای پول مشروبات خود فروخته‌اند. این پاسخی نبود که بسیاری از هواداران به دنبال آن می‌گشتند، اما بدون شک داستان عمیق‌تری درمورد سرگذشت ری وجود دارد که آن را فعلا نگاه داشته‌اند. با این حال عنوان The Rise of Skywalker همچنان برای طرفداران جای سوال دارد که پیش از این تئوری‌های مربوط به آن را مطرح کردیم.

طی یک مصاحبه‌ای بین آبرامز و شبکه abc، از او درمورد به تصویر کشیده شدن خانواده ری در Star Wars: Episode IX پرسیده شد و آبرامز نیز در حالی که اطلاعات خاصی را بیان نکرد، اذعان داشت که می‌داند این موضوع برای هوادارن بسیار هیجان انگیز است و در حالی که داستان‌های پیشین را در نظر گرفته می‌شود، بدون شک روایت‌هایی بیشتر و بزرگتر از آنچه تاکنون تصور می‌کردید را تماشا خواهید کرد.

صحبت‌های او بدین معناست که تمامی موارد ذکر شده در فیلم The Last Jedi نادیده گرفته نمی‌شود ولی با داستان‌ها و اتفاقات بیشتری از گذشته ری روبرو می‌شویم که پاسخ بسیاری از سوالات را خواهد داد. فیلم جنگ ستارگان: اپیزود ۹ در تاریخ ۲۹ آذر (۲۰ دسامبر) اکران خواهد شد.

دسته بندی
اخبار سینمادسته‌بندی نشدهسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط