Dark Phoenix

تریلر نهایی فیلم Dark Phoenix توسط Fox منتشر شد

نمایش دقیق‌تر قدرت گیری جین

تریلر نهایی فیلم Dark Phoenix به تازگی منتشر شد و نمایشی دیگر از داستان پایانی فرانچایز X-Men از کمپانی ۲۰th Century Fox را با محوریت شخصیت جین گری و قدرت عظیم ققنوس تارک، نشان می‌دهد. پس از آنکه کمپانی مذکور تصمیم گرفت با اکران X-Men: First Class باعث ریبوتی آهسته در فرانچایز شود، گروهی جدید از بازیگران در نقش جهش یافتگان معروف به ایفای نقش پرداختند که از جمله آنها سوفی ترنر (Sophie Turner) در نقش جین بود. آخرین اثر Fox قرار بود آغازی بر فیلم‌های جدیدی باشد، اما زمانی که معامله ادغام این کمپانی با دیزنی کلید خورد، این فیلم نیز به پایان سری تبدیل شد.

تاکنون دو تریلر از فیلم منتشر شده است که بیشتر بر محور داستان جین گری بود. تریلر اخیر منتشر شده، در حالی که تمرکز اصلی را بر جین دارد، ماجراهای بیشتری را به رخ می‌کشد. در این نمایش شاهد چگونگی قدرت گرفتن او توسط ققنوس تاریک هستیم و در نهایت با پذیرفتن آن توسط جین مواجه می‌شویم که در ادامه می‌توانید به تماشای آن بپردازید.

تریلر نهایی فیلم Dark Phoenix:

پیش از این در تریلرها و تبلیغات‌ها، متوجه شدیم که جین قدرت ققنوس را در حین یک ماموریت فضایی بدست می‌آورد، اما در این تریلر شاهد چگونگی رخ دادن این موضوع هستیم. پس از آن شخصیت مرموزی با بازی جسیکا چستین (Jessica Chastain) بیان می‌کند که او تنها کسی یا چیزی است که پس از برخورد با این نیرو زنده مانده است. سپس چالش‌های جین برای کنترل کردن این قدرت، او را به سمت پذیرفتن آن می‌برد. فیلم Dark Phoenix در تاریخ در تاریخ ۱۷ خرداد (۷ جوئن) اکران می‌شود.

دسته بندی
اخبار سینماتریلرسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط