Minecraft

تاریخ اکران فیلم Minecraft به سال ۲۰۲۲ به تعویق افتاد

اطلاعاتی درمورد ساخت پروژه

طبق اطلاعات جدید، اکران فیلم Minecraft به تعویق افتاد و هم اکنون برای سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است. در سال ۲۰۱۱ این فرانچایز در قالب یک بازی ویدیویی sandbox ساده و در عین حال جذاب منتشر شد. این بازی بدون داشتن هیچ گونه روند داستانی و حتی هدفی مشخص، مجبوبیت فراوانی را در میان بازیکنان بدست آورد و به یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ تبدیل شد. بازیکنان در بازی به معدن یابی و کاوش پرداخته، منابع مختلفی بدست می‌آورند و آیتم‌های گوناگونی می‌سازند.

به دنباله شهرت عظیم بازی، کمپانی Warner Bros از سال ۲۰۱۴ سعی در ساخت یک فیلم لایواکشن براساس آن داشته است. حال که پیتر سالت (Peter Sollett) برای نویسندگی و کارگردانی پروژه انتخاب شده است، روند فیلم‌سازی تغییر یافت.

Minecraft در وبسایت خود با انتشار اطلاعات تازه‌ای در مورد فیلم آینده، اعلام کرد که این فیلم در تاریخ ۱۳ اسفند (۴ مارس) ۲۰۲۲ اکران خواهد شد. داستان این لایواکشن، بر یک دختر نوجوان تمرکز دارد که طی ماجراجویی‌های خود برای نجات دنیای زیبای آجری خود از دست دشمنی به نام Ender Dragon قدم برمی‌دارد.

دور از ذهن نیست که چرا این فیلم به تاریخی دیگر موکول شده است، چون بازی اصلی جدا از یک حالت داستانی، هیچ گونه روند داستانی خاصی را دنبال نمی‌کند و با بازی‌هایی فانتزی چون Rampage و Angry Birds که به فیلم تبدیل شده‌اند بسیار تفاوت دارد. از طرفی لایو اکشن Minecraft باید حس تفاوت را در مخاطبان بازی ویدیویی و هواداران ایجاد کند و در اختیار گذاشتن این بازه زمانی طولانی، به سالت در خلق یک اثر موفق، کمک شایانی خواهد کرد.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط