بازی Sekiro Shadows Die Twice | چگونه به تمام پایان های بازی دست پیدا کنیم؟

کدام راه را برای سامورایی بازی انتخاب خواهید کرد؟
بازی Sekiro Shadows Die Twice | چگونه به تمام پایان های بازی دست پیدا کنیم؟Reviewed by نیما احمدی on Apr 12Rating: 5.0بازی Sekiro Shadows Die Twice | چگونه به تمام پایان های بازی دست پیدا کنیم؟

در مسیر ماجراجویی برای نجات Kuro، بچه‌ای که برای محافظت از او در بازی Sekiro Shadows Die Twice قسم یاد کرده‌اید، باید تصمیماتی را اتخاذ کنید. بازیکنان آزادی این را دارند که به دنبال ماموریت‌هایی که مناسب آن‌ها است، بروند، با وجود این تصمیمات، داستان بازی به چهار پایان متفاوت ختم خواهد شد. اگر به دنبال دیدن تمام این داستان‌ها و به دست آوردن تمام Achievement ها هستید، در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم تا چگونه بتوانید تمام پایان‌های بازی Sekiro را بدست آورید.

مطلب مرتبط: بازی SEKIRO SHADOWS DIE TWICE | چگونه تمام PRAYER BEADS ها را پیدا کنیم؟

همانطور که اشاره کرده‌ایم، در Sekiro چهار پایان متفاوت وجود دارد، که هرکدام از آن‌ها نیازمند انجام کارهای مختلفی در مسیر ماجراجویی شما هستند. در ادامه می‌توانید به راحتی هر آنچه که برای رسیدن به تمام پایان‌های بازی Sekiro نیاز دارید، دست پیدا کنید.

چگونه به Shura Ending در Sekiro دست پیدا کنیم (پایان بد)

پس از شکست Guardian Ape و Corrupted Monk در Sekiro، متوجه خواهید شد که دیگر بت‌ها (Idols) در دسترس نیستند. همینطور که به راه خود برای برگشت به Ashina Castle ادامه می‌دهید ودر نهایت به جغد Great Shinobi برروی یک پشت بام خواهید رسید. این نقطه‌ای است که نیاز دارید تا بین Owl و یا Kuro یکی را انتخاب کنید.

برای رسیدن به اولین پایان Sekiro، نیاز خواهید داشت تا Great Shinobi Owl را انتخاب کنید. نتیجه این انتخاب، دو مبارزه با باس‌های مختلف است. با پیروزی در این دو مبارزه می‌توانید به پایان Shura Ending برسید. این پایان سریعترین انتخاب برای اتمام بازی نیست، ولی به عنوان یک “پایان بد” می‌توان آن را نام برد.

چگونه به پایان Immortal Service Ending برسیم

برای رسیدن به یکی دیگر از پایان‌های Sekiro، به جای اینکه Great Shinobi Owl را انتخاب کنید، باید همراه Kuro شوید. برای اینکار نیاز دارید تا Owl را شکست دهید، زیرا او تغییر شکل خواهد داد، پس باید خود را برای یک چالش سخت آماده کنید.

به محض شکست Great Owl، بازی خود را به راحتی ادامه دهید. در مسیر خود هنوز با چند باس در مناطق مختلف روبه‌رو خواهید شد، پس از شکست آن‌ها، تیتراژ نهایی بازی نمایش داده شده و بازی به پایان می‌رسد. در نهایت با اینکار شما به عهد خود پایبند مانده و به هر قیمتی به Kuro خدمت کرده‌اید.

چگونه در Sekiro به Purification Ending برسیم

برای رسیدن به Purification Ending باید مانند پایان Immortal Service، پس از شکست Guardian Ape، باید Great Shinobi Owl را در بالای قلعه Ashnia نابود کنید. اینبار، برای رسیدن به این پایان خاص، باید به جای اینکه به ماجراجویی خود ادامه دهید، مراحل ویژه‌ای را دنبال کنید. این مراحل را به ترتیب در زیر برای شما عنوان کرده‌ایم.

 • در ابتدا باید به سمت خانه Isshin بروید. برای رسیدن به این مکان باید مسیر سیگنال دودمانند را در بالای پشت‌بام قلعه Ashina دنبال کنید.
 • در این مکان باید برروی مکالمه بین Isshin و Emma فن Eavesdrop را اجرا کنید تا به صورت مخفیانه مکالمات آن‌ها را استراق سمع کنید. استراحت کوتاهی کنید و سپس به سمت اتاق Kuro بروید. با ایستادن در گوشه‌های اتاق او می‌توانید صحبت‌های Kuro را استراق سمع کنید.
 • دوباره کمی استراحت کنید، و سپس به بالای پله‌ها رفته و با Emma صحبت کنید. شما درباره Kuro باهم صحبت می‌کنید، تنها کاری که در این قسمت نیاز دارید تا انجام دهید این است که با تمام حرف‌های Emma موافقت کنید. دوباره استراحت کرده و سپس دوباره با او صحبت کنید.
 • حالا نیاز دارید تا راه خود را به بت the Old Grave پیش ببرید. برای ذخیره زمان، به آن بت Fast Travel کنید. باز هم به طور غیرقابل پیش‌بینی دوباره باید با Emma صحبت کنید.
 • به the Sculptor Place Idol سفر سریع انجام دهید. در پشت ساختمان پنهان شوید و به صورت مخفیانه به صحبت‌های بین Emma و Sculptor گوش دهید.
 • پس از اینکه گوش کردن شما به پایان رسید، به سمت Emma رفته و با او رودررو شوید تا درباره آنچه که شنیده‌اید با او صحبت کنید. سپس او به شما یک زنگ را خواهد داد، که می‌توانید از آن برای مجسمه Buddha استفاده کنید.

پس از به پایان رساند این مراحل، به راحتی می‌توانید از این قسمت به بعد، داستان Sekiro را ادامه دهید. این پایان به نوعی پیچیده‌ترین پایان در بازی Sekiro Shadows Die Twice می‌باشد.

Return Ending (بهترین پایان)

دوباره در آخرین پایان بازی Sekiro، باید از تصمیمی که در مقابل Great Shinobi Owl بازی را آغاز کنید. برای این پایان، همانطور که انتظار دارید، در کنار Kuro مانده و در مقابل Owl قرار بگیرید.

پس از شکست دادن جغد بزرگ، بازی را همانطور که داستان Sekiro ادامه می‌یابد، بازی کنید. گرچه، در این مسیر نیاز دارید تا چند کار را انجام دهید تا به پایان Return برسید، در غیر اینصورت دوباره به Immortal Service Ending خواهید رسید. این کارها به شرح زیر می‌باشند:

 • به سمت معبد Senpou رفته و به بت Temple Grounds بروید.
 • به داخل آب کنار این بت شیرجه بزنید تا به Infested Scroll برسید. همچنین، اگر هنوز موفق به شکست Genchiro نشده‌اید می‌توانید با راهبی که در کنار بت Main Hall می‌باشد، صحبت کرده و این آیتم را بدست آورید.
 • به پیش Divine Child بروید و مقداری برنج از او بگیرید. Infested Scroll را به او بدهید تا از ریسک اینکه بازی هنگ کرده و به پایان دلخواه نرسد، پیشگیری کنید.
 • پس از گرفتن برنج‌ها، آن‌ها را بخورید، و سپس در کنار بت کمی استراحت کنید تا این منطقه ریست شود. با اینکار می‌توانید مقدار بیشتری از او برنج بگیرید تا به مرحله بالاتری بروید.
 • سپس به نقطه‌ای می‌رسید که Divine Child از شما Persimmon می‌خواهد. این آیتم در Senpou Temple Memorial Mob قابل یافتن می‌باشد، پس به این منطقه رفته و آیتم را بدست آورید، سپس دوباره به سمت بچه برگردید.
 • در قبال این آیتم، او به شما مقداری برنج برای Kuro خواهد داد. اینکار را انجام دهید و سپس دوباره به پیش بچه برگردید. با اینکار متوجه خواهید شد که او تغییر مکان داده است، سپس به سمت Halls of Illusion بروید ( جایی که با میمون‌های Folding Screen مبارزه خواهید کرد ).
 • Divine Child به شما خواهد گفت که نیاز دارید تا یک کتاب قطور را از راهب بگیرید. به سمت بت Senpou Temple’s Main Hall بروید، در کنار راهب مرده‌ای که در کنار ورودی غار قرار دارد، می‌توانید آن کتاب را پیدا کنید.
 • این آیتم را به Divine Child برگردانید، او سپس از شما serpent hearts یا میوه درخواست می‌کند. این دو به نام‌های Dried Serpent Viscera و Fresh Serpent Viscera نام دارند. برای بدست آوردن این دو باید نکات زیر را رعایت کنید:
 • Dried Serpent Viscera – به سمت Sunken Valley و Bodhistavva Valley بروید و در مسیر خلاف جایی که با Guardian Ape مبارزه کرده‌اید، حرکت کنید. به پایین و سمت راست حرکت کنید و باید از یک باگ کشنده عبور کنید. به درون غار بروید تا در نهایت یک تاجر را پیدا کنید. در این نقطه، ورودی را پیدا کنید که شما را به اعماق غار می‌برد، جاییک می‌توانید The Great Serpent را پیدا کنید. مسیر را دنبال کنید تا به سر او برسید. از Puppeteer Ninjutsu استفاده برروی میمون سمت چپ استفاده کنید و مار را منحرف کنید. به سمت در رفته و the Dried Seprent Viscera را بردارید.
 • Fresh Serpent Viscera – برای این موضوع، به Senpou Temple برگردید و به سمت راست اولیت بت در آن منطقه بروید. حال به پایین رفته تا در آنجا دشمنی را ببینید، می‌توانید از Puppeteer Ninjutsu برروی استفاده کنید. با اینکار، او شروع به استفاده از کایت می‌کند. مسیر را دنبال کنید تا بتوانید با قلاب برروی آن بروید. زمانی که اینکار را انجام دادید، مستقیماً به مکان جدیدی خواهید رفت که در آنجا می‌توانید Giant Serpent را بکشید. او را شکست دهید تا Fresh Serpent Viscera را بدست آورید.
 • به سمت Divine Child برگردید و هر دو میوه‌ی serpent را به او بدهید. چندباری استراحت کنید و دوباره برگردید و با او صحبت کنید. حالا او به شما آیتم Frozen Tears را خواهد داد.

زمانی که Frozen Tears را از Divine Child گرفتید، تنها کافی است ماموریت‌های اصلی Sekiro را دنبال کنید تا به پایان بازی برسید. با اینکار می‌توانید به Return Ending دست پیدا کنید، و در نهایت نیز تروفی و یا Achievement این عنوان را بدست آورید.

این مطلب تمام چیزی بود که برای رسیدن به تمام پایان‌ها در بازی Sekiro Shadows Die Twice به آن نیاز داشتید. نظرات خود را درباره بازی Sekiro با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیبازی Sekiro: Shadows Die Twiceراهنما و آموزشمطالب

2 دیدگاه

 • چجوری تمام پایان ها رو ببینیم برای پلات کردن اگر یک پایان رو انجام بدم که دیگه نمیتونم برگردم سیو قبلی و پایان دوم و سوم و چهارم رو ببینم یعنی هر بار باید نیو گیم بزنم و برای هر پایان بازی جدید رو شروع کنم ؟

  • بله کلا بازی‌های میازاکی طورین که باید چند بار بازی کنید و چندین راه مختلفو تجربه کنید، البته باید خیلی دقیق باشید می‌تونید از Walkthrough استفاده کنید.

مطالب مرتبط