Mortal Kombat

بازی Mortal Kombat 11 | جزئیات Microtransactions بازی منتشر شد

تریلر کاراکترهای Kitana، Cetrion و D’vorah

در حین یک livestream که استودیوی NetherRealm میزبان آن بود، سازندگان بازی Mortal Kombat 11 تریلرهای جدیدی از کاراکترهای بازی منتشر کردند.

تریلر گیم پلی جدیدترین کاراکتر معرفی شده برای بازی، Kitana که سبک مبارزه‌ی بیرحمانه او را نشان می‌داد. سپس به سراغ Cetrion می‌رویم، کسی که همچنین جدیدا معرفی شده است. او یک elder god است که به عنوان یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های بازی شناخته می‌شود که البته بسیار مناسب عنوان elder goddess است. او از طبیعت به عنوان سلاحش استفاده می‌کند، پس وسایل زیادی برای جنگیدن در اختایر دارد. در آخر ما به سراغ D’vorah و حرکات حشره گونه‌اش می‌رویم.

خبر جالب دیگر وجود microtransactions در بازی Mortal Kombat 11 بود. واحد پول درون بازی Time Crystals نام دارد و به شما اجازه می‌دهد تا به المان‌های ظاهری (Cosmetic) بازی سریع‌تر دست پیدا کنید. این مورد شامل Skinها، سلاح و زره‌ها (که هیچ گونه تاثیری بر گیم پلی ندارند)، Intro و ژست‌های پیروزی می‌شود. همانطور که مشخص است هیچ‌گونه عاملی باعث Pay-to-Win شدن بازی نمی‌شود و هیچ‌گونه از این عوامل بر گیم پلی تاثیری ندارند، و همینطور Time Crystals هم با بازی کردن به مرور بدست می‌آید و شما می‌توانید تمام موارد را با بازی کردن بدست آورید. همچنین هیچ Loot Box در بازی وجود ندارد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط