Destiny

بازی Destiny 3 در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از ویدئوگیمر، شرکت تحقیقاتی Cowen & Company پیش بینی کرده عنوان  Destiny 3 اکتیویژن سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد. اخیرا دو استودیو و شرکت بانجی و اکتیویژن راه‌های مناسبی برای انتشار طولانی مدت این فرنچایز پیدا کردند.

 Cowen & Company می‌گوید در ابتدا توافق بین استودیو بانجی و شرکت اکتیویژن بدین صورت بود که هر دو سال نسخه جدیدی از Destiny  منتشر شود اما در زمان Destiny 2 تغییر کرد و این عنوان در طی سه سال منتشر شد. این شرکت تحقیقاتی بیان می‌کند که حتی در فواصلی بین دو شرکت بانجی و اکتیویژن اختلافاتی پیش آمده و آنها درآمد حاصله از بازی را تکراری می‌دانستند.

گفتنیست که تجربه Destiny 2 بسیار موردتوجه قرار نگرفته اما بسته الحاقی Forsaken توانسته این موفقیت را تکرار کند. با این حال تصمیمات گرفته شده برای فرنچایز Destiny آینده خوبی را رقم خواهد زد.

به نظر ما هنگامی که آشپز دوتا می‌شود، غذا مزه جذابی پیدا نخواهد کرد و از این رو شرکت اکتیویژن باید تصمیمی درست برای آینده موفق فرنچایز محبوب Destiny بگیرد. اکتیویژن با این آی پی قصد داشت فرنچایزی را آغاز کند که می‌تواند به یکی از محبوب‌ترین‌ها تبدیل شود، اما با انتشار Destiny 2 این امیدها کمتر شد.

در نهایت شرکت سازنده و ناشر بر سر اختلافاتی که داشتند کنار آمده و می‌خواهند فرجام روشنی رقم زنند. Cowen & Company پیش بینی می‌کند بانجی احتمالا بزودی با پرداخت هزینه‌ای، فرنچایز Destiny را از آن خود می‌کند.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط