Child’s Play

اولین تصویر از عروسک Chucky در فیلم Child’s Play منتشر شد

ریبوتی هیجان انگیز از عروسک قاتل

کمپانی Orion Pictures اولین تصویر از شخصیت عروسکی Chucky را در ریبوت فیلم Child’s Play منتشر کرد. این فیلم با ژانر ترس و وحشت بعنوان بازسازی عنوان اصلی، مارک همیل (Mark Hamill) را بعنوان صداگذار Chucky قرار می‌دهد.

این شخصیت در سال ۱۹۸۸ توسط دن مانچینی (Don Mancini)، جان لافیا (John Lafia) و تام هالند (Tom Holland) خلق شد و کاترین هیکس (Catherine Hicks) در فیلم عروسکی را خریداری می‌کند که بطور ناگهانی، روح قاتل سریالی به نام Charles Lee در آن رسوخ کرده است. این فیلم با ۹ میلیون دلار بودجه ساخت، مجموعا ۴۴ میلیون دلار را بدست آورد و به عنوان مشهور ترسناک دهه ۸۰ میلادی تبدیل شد. بخاطر معروفیت این اثر، شش دنباله دیگر نیز طی سال‌های بعد ساخته شد و حال دو محدوده مجزا یکی بعنوان فیلم سینمایی و دیگری بعنوان یک سریال تلویزیونی به تهیه کنندگی مانچینی و دیوید کیرشنر (David Kirschner) برای نمایش این شخصیت در دستور کار قرار دارد.

Orion Pictures برای تبلیغات فیلم آینده Child’s Play اولین تصویر از عروسک را با نام Buddi منتشر کرد که در انتهای مطلب می‌توانید آن را تماشا کنید. در ظاهر کلی عروسک هیچ نشانه‌ای از تهدید، ترس یا خونریزی و مدرک جرم دیده نمی‌شود ولی چشمان براق و سلاحی که در دست دارد، شخصیت آن را نمایان می‌کند. این فیلم در تاریخ ۳۱ خرداد (۲۱ ژوئن) اکران خواهد شد.

اولین تصویر از عروسک Chucky در فیلم Child’s Play:

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط