آشنایی با بهترین هدست های XBOX One

آشنایی با بهترین هدست های XBOX One

با ایستگاه بازی همراه باشید

شرکت مایکروسافت کنسول بازی ایکس باکس وان را در سال ۲۰۱۳ روانه بازار کرد. کنسولی که نسل هشتم کنسول بازی مایکروسافت محسوب شده و تاکنون توانسته فروش بالایی برای شرکت ردموندی به دنبال داشته باشد.

خریداران ایکس باکس وان ممکن است این مسئله برای آنها به وجود آید که چه برند لوازم جانبی برای این کنسول مناسب است. برندهای مختلفی هستند که به تولید لوازم جانبی برای ایکس باکس وان و دیگر کنسول ها می پردازند.

یکی از این لوازم های جانبی هدست است. هدست یکی از ابزارهای اصلی گیمرها هنگام انجام بازی محسوب شده و تجربه گیم پلی را هیجان انگیز و جذاب می سازد. در این مطلب می خواهیم شما را با بهترین هدست های مناسب کنسول ایکس باکس وان یا همان XBOX One آشنا سازیم تا در صورت لزوم به خرید آنها بپردازید:

۱- بهترین هدست Turtle Beach Elite Atlas

آشنایی با بهترین هدست های XBOX One

شرکت Turtle Beach در تولید هدست بسیار تبحر داشته و تاکنون توانسته مدل های مختلف گیمینگی را معرفی و عرضه کند. یکی از مدل هایی که پیشتر توسط این شرکت معرفی و عرضه شد،  Turtle Beach Elite Atlas نام دارد. هدستی که باید آن را برای کنسول بازی XBOX One فوق العاده و مناسب دانست. گیمرهای کنسول بازی مایکروسافت ممکن است جهت تجربه جذاب و دلپذیر بازیها بخواهند تجربه همه جانبه ای داشته باشند و در این بین وجود یک هدست می تواند لذت را دوچندان سازد. البته بیشتر گیمرها از هدست بهره می گیرند و تنها شامل کنسول ایکس باکس وان نمی شود.

اما به طور کلی  Turtle Beach Elite Atlas یک گزینه فوق العاده برای گیمرهای کنسول ایکس باکس وان است.

ویژگی های مثبت Turtle Beach Elite Atlas

  • طراحی عالی
  • متریال باکیفیت و عالی
  • درایورهای ۵۰ میلیمتری و پروضوح
  • تنظیمات صوتی فوق العاده Turtle Beach برای گیمینگ
  • میکروفون جداشدنی برای موبایل

ویژگی های منفی Turtle Beach Elite Atlas

  • امکانات محدود میکروفون
  • کابل کوتاه برای برخی تنظیمات

هدست پریمیومی اقتصادی

هدست موردبحث  Turtle Beach Elite Atlas یک مدل گیمینگ برجسته است که با کیفیت بالا می تواند نظر گیمرها را به خود جلب کند. متریال به کار گرفته در این هدست خیره کننده است و هر فردی که آن را به دست گیرد تصور می کند با یک هدست بسیار گران قیمت و لوکسی رو به روست. اما در حقیقت  Turtle Beach Elite Atlas یک هدست حرفه ای محسوب شده و نمی توان آن را یک هدست لوکس یا گران قیمت محسوب کرد.

شرکت Turtle Beach در توسعه هدست بسیار شناخته شده است و بیشتر محصولات آن را هدست های گیمینگ دربرمی گیرد. آنچه در این هدست بسیار شگفت انگیز است کیفیت صوتی بالا در نظر گرفته شده می باشد که ترتل بچ در این هدست گیمینگ به کار گرفته و این امر به گیمرها اجازه می دهد تا وضوح صوتی بالایی را حین انجام بازیهای مختلف شاهد باشند و لذت ببرند.

در برخی بخش ها این هدست ظرافت داشته و در برخی دیگر نیز سخت به نظر می رسد. قسمت سربند آن از جنس فلز است اما این متریال در کاربری طولانی ناراحتی ایجاد نمی کند زیر در قسمت زیرین آن بالشتک نرمی قرار داده شده تا افراد بتواند در کاربری طولانی راحتی را احساس کنند.

قیمت این هدست تنها ۱۰۰ دلار است و برخی در نگاه نخست تصور می کنند با یک محصول ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلاری رو به رو هستند. عملکردی که می توان از این هدست انتظار داشت، فراتر از یک مدل رده بالاتر می باشد.

۲- دومین هدست برتر: HyperX CloudX

آشنایی با بهترین هدست های XBOX One

با کیفیت صوتی بالا

صدا کاملا شفاف و بی نظیر با هدست سیمی HyperX CloudX

قیمت: ۸۰ دلار

اگر شما با طراحی هدست Atlas موافق نیستید و به دنبال مدل دیگری می باشید، بدون شک HyperX CloudXبا قیمتی کمتر از آن به فروش می رسد. این محصول هایپرایکس یک هدست سیمی استاندارد و باکیفیت است. خبری از پایه، میکروفون و برخی ویژگی های خارجی دیگری برای این محصول نیست و افراد باید به همان هدست خالص و کیفیت صوتی بالا آن بسنده کنند. بلندگوهای این هدست از درایورهای ۵۳ میلیمتری بهره می برد که وضوح صوتی بی نظیری به مخاطب و سایر گیمرها ارائه می دهد. فنجان های گوش نیز نرم و ظریف هستند از این رو در کاربری طولانی احساس ناراحتی و دشواری نخواهید داشت.

۳- هدست پریمیومی و گران قیمت: Astro A50

آشنایی با بهترین هدست های XBOX One

بهترین هدست اگر شما محدودیت در خرید ندارید

قیمت: ۳۰۰ دلار

اگر شما به دنبال هدست کامل برای ایکس باکس وان هستید، بدون شک آسترو A50 همان مدل موردنظر است. این هدست را نمی توان یک محصول اقتصادی دانست زیرا آسترو به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح لوازم جانبی گیمینگ شناخته شده و عمده محصولات آن نیز به عنوان لوازم حرفه ای گیمینگ با قیمت نسبتا بالا شناخته می شوند.

هدست Astro A50 دارای ایستگاه شارژریست و با ترکیب رنگی می تواند یک لوازم جانبی مناسب در کنار XBOX One باشد. این هدست به میکروفونی مجهز است که صدا را به صورت فیلتر شده ضبط کرده و انتقال می دهد. با توجه به هزینه بیش از ۳۰۰ دلار، نباید Astro A50 را در گزینه هدست های مقرون به صرفه قرار داد زیرا چنین قیمتی در دسته هدست های رده بالا و گران قیمت قرار می گیرد.

البته آسترو ویژگی های لازم را به کار گرفته و هزینه خرید در نظر گرفته شده، عجیب نیست. متریال ساخت قابل توجه در کنار طراحی حرفه ای، نظر هر فردی را به خود جلب می کند. Astro A50 نیز یکی از این نوع هدست های گیمینگ فوق العاده به شمار می رود.

۴-بهترین برای حرفه ای ها: Astro A40 TR & MixAmp

آشنایی با بهترین هدست های XBOX One

بهترین هدست برای مسابقات Esports و استریم

قیمت : ۲۵۰ دلار

اگر شما به دنبال هدست کامل برای ایکس باکس وان هستید، بدون شک Astro A40 TR & MixAmp همان مدل موردنظر است. این هدست را نمی توان یک محصول اقتصادی دانست زیرا آسترو به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح لوازم جانبی گیمینگ شناخته شده و عمده محصولات آن نیز به عنوان لوازم حرفه ای گیمینگ با قیمت نسبتا بالا شناخته می شوند.

هدست Astro A40 TR & MixAmp دارای طراحی شیک و جذابیست که نظر هر گیمری را به خود جلب می کند. نخست آن که آسترو این هدست را در گزینه رنگ منحصربفرد سفید عرضه می کند و این در نوع خود قابل توجه است.

همچنین در کنار این هدست یک کنترلر AMP وجود داشته و به افراد اجازه می دهد تا به کنترل سطح کیفیت صدا هدست بپردازند و آن را متناسب با نظر خود تنظیم کنند. کمتر هدستی را می توان شاهد بود که با AMP مستقلی همراه باشد و آن هم به عنوان یک هدست گیمینگ شناخته شود.

این هدست را می توان در کنار XBOX ONE یا رایانه شخصی به کار گرفت و تفاوتی ندارد که در کنار کدام پلتفرم بازی می کنید. البته آسترو ویژگی های لازم را به کار گرفته و هزینه خرید در نظر گرفته شده، عجیب نیست. متریال ساخت قابل توجه در کنار طراحی حرفه ای، نظر هر فردی را به خود جلب می کند. Astro A40 TR & MixAmp نیز یکی از این نوع هدست های گیمینگ فوق العاده به شمار می رود.

۵- هدست مقرون به صرفه: Turtle Beach Stealth 600

آشنایی با بهترین هدست های XBOX One

عملکرد فوق العاده با قیمت اقتصادی

قیمت : ۱۰۰ دلار

شرکت Turtle Beach را می توان در تولید هدست، یکی از برندهای شناخته شده و حرفه ای دانست. این کمپانی هر سال چند مدل جدید معرفی می کند و هدست Turtle Beach Stealth 600 نیز پیشتر معرفی و عرضه شد. هدستی که با قیمت بسیار مقرون به صرفه ۱۰۰ دلاری می تواند مناسب گیمرهایی با بودجه محدود باشد.

این هدست از طراحی گیمینگ برخوردار است و یک مدل با سیم به شمار می رود. بنابراین افراد نمی توانند آن را به صورت بی سیم استفاده کنند و به طور یقیین بایستی از سیم بهره گرفته شود. Turtle Beach Stealth 600  یک محصول کاملا مقرون به صرفه در بخش هدست های گیمینگ است و افراد می توانند تجربه گیم پلی لذت بخشی در کنار وضوح صوتی بالا چنین هدستی بدست آورد.

با قیمت کمتر از ۱۰۰ دلار نباید انتظارات بسیاری داشت و Turtle Beach نیز سعی داشته مشخصه هایی را در نظر گیرد که فراتر از قیمت مشخص شده باشد.

۶- Plantronics RIG 100HX

آشنایی با بهترین هدست های XBOX One

هدست عجیب و اقتصادی

قیمت : ۳۰ دلار

Plantronics RIG 100HX یک هدست عجیب است و برخلاف سایر هدست های مورد اشاره است. این محصول Plantronics تنها یک فنجان گوش داشته و در سوی دیگر فاقد فنجان موردنظر است. البته طراحی حرفه ای دارد و میکروفونی نیز برای آن در نظر گرفته شده تا گیمرها می توانند عملکرد حرفه ای تر با هدست باکیفیتی چون Plantronics RIG 100HX  داشته باشند.

یکی از نکته های بسیار جالب توجه این هدست، قیمت فوق العاده اقتصادی ۳۰ دلاریست. در این فهرست بیشتر هدست ها قیمتی بیش از ۱۰۰ دلار دارند اما  RIG 100HX یک مدل بسیار کارآمد و اقتصادی محسوب می شود که این قیمت کم به معنای عملکرد ضعیف نیست.

دسته بندی
سخت افزارمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط