Xbox Game Pass Quests در ۶ کشور دیگر در دسترس قرار گرفت

Xbox Game Pass Quests در مناطق بیشتر

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از یوروگیمر، به گفته کمپانی مایکروسافت، سرویس Xbox Game Pass Quests در ۶ کشور دیگر شامل: استرالیا، فرانسه، آلمان، ایرلند، مکزیک و نیوزیلند در دسترس قرار گرفته است.

از این پس کاربران کشورهای استرالیا، فرانسه، آلمان، ایرلند، مکزیک و نیوزیلند می‌توانند از سرویس Xbox Game Pass Quests استفاده کنند و با کسب امتیاز به تجربه برخی از بازی‌های هیجان‌انگیز بپردازند. این خبر توسط میجر نلسون که در حساب کاربری توییتر خود از کاربران کشورهای مذکور خواسته بود تا بازی بعدی مورد علاقه خود را با اپلیکیشن موبایلی Xbox Game Pass تجربه کنند، منتشر شد.

درواقع عملکرد سرویس Xbox Game Pass Quests به این شکل است که از کاربران می‌خواهد تا با انجام یکسری ماموریت‌های از پیش تعریف شده در برخی از بازی‌های خاص بپردازند، پس از اینکه کاربران این ماموریت‌ها را به انجام رساندند امتیازاتی را کسب می‌کنند که با استفاده از آن‌ها می‌توانند برخی از بازی‌های موردعلاقه خود را تجربه کنند.

سرویس Xbox Game Pass Quests قبل از اینکه در این ۶ کشور مذکور نیز در دسترس قرار بگیرد در کشورهای برزیل، کانادا، سنگاپور، انگلستان و آمریکا در دسترس بود و تنها کاربران این کشورها قادر بودند تا از این سرویس استفاده کنند اما اکنون این سرویس به صورت چشم‌گیری توسعه پیدا کرده است به‌گونه‌ای که کاربران ۶ کشور دیگر نیز می‌توانند از آن استفاده کنند از این‌رو در حال حاضر کاربران ۱۱ کشور می‌توانند در این سرویس ماموریت خود را در برخی از بازی‌های خاص انجام داده و با جمع‌آوری امتیازات بیشتر به اجرای بازی‌های موردعلاقه خود بپردازند.

ماموریت‌هایی که در سرویس Xbox Game Pass Quests با آن‌ها روبه‌رو خواهید شد، همگی به بازی‌هایی که در لیست Xbox Game Pass  وجود دارند محدود می‌شوند برای مثال یکی از ماموریت‌های این سرویس بازکردن اچیومنت Kill The Beast در آپدیت Villagers & Pillagers بازی Minecraft است.

البته لازم است بدانید که برای به انجام رساندن ماموریت‌هایی که باید در این سرویس انجام دهید، ابتدا لازم است که در سرویس Microsoft Rewards عضو شوید و علاوه‌براین در سرویس Xbox Game Pass  نیز ثبت‌نام کنید.

درضمن کاربرانی که بتوانند در این سرویس با موفقیت ماموریت‌ها را به پایان برسانند و امتیازات متعددی را کسب کنند علاوه‌براینکه می‌توانند در این سرویس بازی‌های موردعلاقه خود را تجربه کنند بلکه می‌توانند از امتیاز خود در فروشگاه ایکس باکس برای خرید گیف کارت و محتوای داخل بازی‌ها استفاده کنند.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط