Warcraft 3: Reforged معرفی شد

با ایستگاه بازی همراه باشید

به تازگی مشخص شده است که عنوان کلاسیک Warcraft 3 بازسازی خواهد شد و با نام کامل Warcraft 3: Reforged منتشر خواهد شد.

Blizzard از این عنوان طی Blizzcon 2018 پرده برداشته است و عنوان کرده است که این نسخه یک بازسازی به معنای واقعی از Warcraft 3 خواهد بود.

این نسخه شامل بسته الحاقی Frozen Throne خواهد بود و علاوه بر بهبود گرافیکی کامل و چشم گیر، تغییرات گسترده‌ای نیز در بخش آنلاین بازی داشته است. این تغییرات عمدتا شامل بهبودهایی در Matchmaking بازی از طریق Battle.net می‌شوند.

Blizzard اظهار کرده است که تمامی شخصیت‌ها، ساختارها و محیط‌های بازی طی ۶۰ مرحله‌ی بخش داستانی بازی دوباره سازی شده‌اند. مخاطبان همچنین می‌توانند انتظار چهار ساعت صحنه‌ی سینمایی و صدا گذاری جدید را داشته باشند.

یکی از بهترین جنبه‌های بازی وجود World Editor پیشرفته‌‌ای است که شامل ابزارها و امکانات جدیدی می‌شود و به مخاطبان اجازه‌ی ساخت نقشه‌های شخصی سازی شده را می‌دهد.

Warcraft 3: Reforged سال آینده منتشر می‌شود و قیمت پیش‌خرید نسخه‌ی استاندارد بازی ۲۹٫۹۹ دلار خواهد بود. علاوه بر این نسخه، نسخه‌ی دیگری از این بازی تحت عنوان Spoils of War با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد و شامل اسکین‌های خاصی برای ۴ تا از قهرمانان بازی خواهد بود. این نسخه شامل الحاقیاتی برای سایر بازی‌های بلیزارد نیز خواهد بود؛ برای مثال در صورت خرید آن، اسب Meat Wagon به اکانت World of Warcraft مخاطب اضافه خواهد شد.

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیاخبار کوتاهپلتفرم هاکامپیوترمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط