بازی Battlefield 5

بازی Battlefield 5: تمام نامه های موجود در داستان جنگی Under No Flag

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش ایستگاه بازی، به نقل از وب سایت primagames، در سرتاسر داستان های مختلف جنگی که عنوان Battlefield 5 ارائه می دهد، نامه هایی مخفی گنجانده شده اند تا بازیکنانی که علاقه به جمع کردن کالکشن ها دارند و می خواهند تجربه ای کامل را از بازی داشته باشند، در نقشه ها کاوش کرده تا بتوانند آن ها را پیدا کنند.

یکی از این مراحل در بازی Battlefield 5 که حاوی نامه های مخفی می باشد،Under No Flag  نام دارد. جمع آوری تمام این نامه های مخفی در جنگ های داستان های مختلف، به شما سه سلاح سرد ویژه را خواهند داد که قادر خواهید بود در بخش چند نفره ی Battlefield 5، از آن ها برای قتل عام و کشت و کشتار دشمنان خود استفاده کنید.

امروز ما شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید در اولین داستان جنگی بازی Under No Flag، تمامی این نامه های مخفی شده را کشف کنید.

Crossing Lines

اولین بخش داستان Under No Flag شامل سه نامه ی مخفی می باشد که بازیکنان می توانند با استفاده از راهنمایی های ما، آن ها را به سادگی پیدا کنند. در متن زیر محل قرارگیری آن ها را برایتان شفاف کرده ایم.

نامه  اول Life Goes On

بازی Battlefield 5

اولین نامه ی موجود در Under No Flag را می توانید در شروع نخستین بخش بازی مشاهده کنید. در اوایل بازی، وقتی در حال دنبال کردن Mason هستید، قبل از اینکه خیلی در مرحله پیش روی کنید، تپه را بالا رفته و در بخش راست مسیر وارد کلبه ی ماهیگیری شوید. بازی به شما اطلاع خواهد داد که وارد منطقه ای شده اید که حاوی یک نامه ی مخفی است، بعد از ورود به کلبه، نامه را وردارید و سپس به مسیر خود ادامه دهید.

نامه  دوم I Want to Go home

بازی Battlefield 5

دومین نامه ی موجود در Under No Flag را بعد از اولین مواجه با دشمن، می توانید پیدا کنید. بعد از پایین رفتن از تپه و دست و پنجه نرم کردن با اولین سری دشمنان در گورستان هواپیماها، از خرابی ها بگذرید و وارد سطح مسطح در وسط نقشه ی بازی شوید. هنگامی که وارد مکان مورد نظر شدید، اطلاعیه ای برایتان ارسال می شود که نشان می دهد در نزدیکیتان یک نامه ی مخفی وجود دارد.

این نامه را بر روی زمین می توانید پیدا کنید، که میان چمن ها مخفی شده است. دنبال علامتی باشید که بالای نامه ها نشان داده می شوند تا بتوانید به راحتی آن را پیدا کنید.

نامه  سوم You Should Hear the Noise

پیدا کردن سومین نامه ی موجود در این داستان جنگی، نیاز به کمی جست و جو و گردش در نقشه دارد. از گورستان هواپیماها_جایی که با اولین سری دشمنان مواجه می شوید_ به سمت راست نقشه پیش روی کنید. یک وسیله ی نقلیه و یک نقطه ی سیو جدید در ادامه ی مسیر به سمت راست، وجود دارد. با پیش روی در این مسیر و برخورد با دشمنان، بعد از شکست دادن و کشتنشان، مسیری را می بینید در پشت جایی که وسیله ی نقلیه پارک شده است. مسیر را به سمت رودخانه دنبال کنید، اطلاعیه ای برای شما ظاهر می شود که نشان از این دارد که وارد مکانی شده اید که حاوی یک نامه  مخفی می باشد. هنگامی که اطلاعیه را مشاهده کردید، به سمت چپ بچرخید و در میان بوته ها به دنبال نامه ی مخفی شده بگردید. آن را برداشته و سپس ماموریت خودتان را خاتمه دهید.

Butcher and Bolt

وقتی اولین مرحله با نام Crossing Lines را در Under No Flag به پایان رساندید، وارد یک محیط بسیار گسترده و بزرگ خواهید شد که حاوی ۶ نامه ی مخفی خواهد بود. با ما همراه باشید تا تمامی اطلاعاتی را که برای پیدا کردن این ۶ نامه ی مخفی نیاز دارید را در اختیارتان بگذاریم.

نامه  اول Report Immediately to Berlin

اولین نامه در این بخش از داستان جنگی Under No Flag بعد از شروع، نمایان خواهد شد. به پایین تپه رفته و ساختمان متروکه با وجود دو سرباز را پیدا کنید. بعد از اینکه حواسشان را پرت کردید و آن ها را کشتید در قسمت چپ این ساختمان متروکه در کنار وسیله ی نقلیه به دنبال این نامه ی مخفی بگردید. منتظر اطلاعیه باشید تا بتوانید مطمئن شوید که در مکان درست قرار گرفته اید.

نامه  دوم Any Old Sheets

برای پیدا کردن نامه ی بعدی، به سمت ایستگاه رادار پیش روی کنید. هنگامی که به ایستگاه رادار رسیدید در ادامه ی مسیر به دنبال توده ای سنگی بگردید. این نامه ی مخفی را در سمت راست این توده ی سنگی پیدا خواهید کرد.

نامه  سوم Our Great Nation

بعد از یافتن نامه دوم، به سمت ایستگاه Comms پیشروی کنید که یکی از اهداف اصلی شما در بازی نیز می باشد. برای یافتن و پیدا کردن این نامه، مسیر مورد نظر را طی کرده و از پلی که در راهتان وجود دارد عبور کنید تا جمله ی ‘Infiltrate Enemy Comms Bunker’ بر روی صفحه نمایشتان ظاهر شود. بعد از پیروی از راه و عبور از نقطه ی سیو، در قسمت راستی مسیرتان، به خدمت نگهبان ها رسیده و کارشان را یکسره کنید تا بتوانید نامه ی مخفی سوم را کشف کنید.

نامه  چهارم We Are Safe

بعد از تمام شدن کارهایتان در ایستگاه Comms، از منطقه خارج شوید و به سمت فرودگاه پیشروی کنید. با پیروی از راه، در یکی از پیچ ها به دنبال یک توده ی سنگی در قسمت راست مسیر بگردید. نامه ی چهارم را می توانید در کنار چند درخت پیدا کنید. پشت توده ی سنگی، کنار یکی از درخت ها نامه ی مخفی را پیدا خواهید کرد.

نامه  پنجم My Contribution

با ادامه ی حرکت به سمت فرودگاه_پیشروی بر خلاف عقربه های ساعت_ به دنبال توده ی سنگی موجود در یک جزیره ی کوچک در کنار آب بگردید. هنگامی که توده ی سنگی را مشاهده کردید، نیاز دارید از وسیله ی نقلیه خود پیاده شوید و به دنبال نامه ی مخفی بعدی در کنار یک درخت، منطقه را جست و جو کنید. یافتن نامه ی پنجم کمی سخت می باشد، پس مطمئن شوید که اطرافتان را به خوبی گشت بزنید تا بتوانید آن را پیدا کنید.

نامه ششم To be Reunited

نامه ی مخفی بعدی را بعد از اینکه به فرودگاه رسیدید، می توانید یافت کنید. به دنبال یک برج در انتهای قسمت چپ باند بگردید. منتظر اطلاعیه باشید تا بتوانید نامه ی مخفی ششم را با فاصله ای کوتاه از راه پله در میان خاک ها یافت کنید تا قادر باشید که کالشکن خود را تکمیل کنید. با تمام نامه های جمع آوری شده از داستان جنگی Under No Flag، یادتان باشد تا به دیگر راهنماهای ما در مورد عنوان Battlefield 5 نیز سری بزنید تا بتوانید کالشکن های موجود در بازی را به طور کامل در اختیار بگیرید.

دسته بندی
Esportراهنما و آموزشمطالبمقالاتورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط