Ubisoft سرورهای آنلاین تعدادی از عناوین نسل قبلی خود را از رده خارج کرد

با ایستگاه بازی همراه باشید

کمپانی Ubisoft به تازگی خدمات آنلاین تعدای از عناوین خود را از رده خارج کرد.

این عناوین شامل سری Just Dance، I Am Alive، Tom Clancy’s End War، Splinter Cell Double Agent، Assassin’s Creed 2 و Rayman 3 HD می‌شوند.

این تصمیم در حالی است که این کمپانی به تازگی اعلام کرده بود که به عرضه‌ی بازی‌های خود بر روی کنسول‌های نسل قبل ادامه خواهد داد و عنوان Just dance 2019 بر روی تمامی پلتفرم‌های نسل قبلی نیز منتشر خواهد شد. علاوه بر این بخش‌ آنلاین عناوین Just Dance 2015 و Just Dance 2016 بر روی PS4 و Xbox One نیز از کار خواهد افتاد.

Ubisoft طبق بیانیه‌ی اعلام کرد:” ما دائما در تلاشیم تا بهترین تجربه‌ی ممکن از بازی‌های آنلاین را در اختیار مخاطبانمان قرار دهیم. از کار انداختن سرور‌های عناوین قدیمی‌تر یک قدم اساسی در این راستا است چرا که به مهندسان و کارمندان ما این اجازه را می‌دهد تا با تمرکز بر روی عناوین جدیدتر که مخاطبان بیشتری دارند به درصد بیشتری از مردم سرویس دهی کنند. با این حال ما این تصمیم‌ها را پس از سبک سنگین کردن فراوان گرفته‌ایم و درک می‌کنیم که عده‌ای از مخاطبان از این اخبار دلسرد خواهند شد.

ما به داشتن چنین طرفدارانی افتخار می‌کنیم و امیدواریم که آن‌ها نیز بتوانند روی به عناوین جدیدتر ما بیاورند. از درک و حمایت شما سپاسگزاریم.”

به مخاطبان این عناوین پیشنهاد می‌شود تا هرچه زودتر از منابع درون بازی خود استفاده کنند زیرا خبری از ریفاند پولشان نخواهد بود.

طبیعتا این موضوع تاثیر بر بخش تک نفره‌ی این بازی‌ها نخواهد داشت و تنها امور مربوط به Uplay و پاداش‌های آن از دسترس خارج خواهند شد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترمطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط