Starforce چیست؟ با هم‌ تیمی‌های Captain Marvel آشنا شوید

با ایستگاه بازی همراه باشید

متن زیر حاوی اسپویل از عنوان Avengers Infinity War می‌باشد.

 

در پایان آخرین قسمت از سری اونجرز، Nick Fury پیش از ناپدید شدن به همراه نیمی از ساکنین کهشکشان درخواست کمکی برای Captain Marvel میفرستد. سال آینده و در فیلم اختصاصی این شخصیت با نحوه‌ی آشنایی این دو آشنا خواهیم شد. طی چند روز گذشته تصاویر متعددی از این فیلم منتشر شدند و نخستین تریلر فیلم نیز به زودی نمایش داده خواهد شد. در یکی از این تصاویر قهرمان فیلم را در حالی می‌بینیم که توسط چهار همراه مسلح محاصره شده و در حال نزدیک شدن به کاراکتر‌ Ronan The Accuser و شخصیت‌ مرموزی که Jude Law نقشش را ایفا خواهد کرد می‌باشد.در این تصویر تمامی این پنج نفر یونیفرم‌های سبز و مشکی رنگی پوشیده‌اند که لباس مخصوص Starforce در کامیک‌هاست.

علاوه بر این مشخص شده که این فیلم صرفا یک Origin Story نبوده و Carol Danvers از ابتدای فیلم قدرت‌هایش را دارد و عضوی از Starforce خواهد بود. حال سوال این است که Starforce چیست؟ و همراهان قهرمان فیلم چه کسانی هستند؟

Starforce برای اولین بار در سال ۱۹۹۲ و در طی رویداد Galactic Storm در کامیک‌های مارول حضور پیدا کرد. این داستان به جنگ کهکشانی دو امپراطوری Kree و Shiar می‌پرداخت.  Starforce گروهی از قوی‌ترین مخلوقات ژنتیکی ساخته شده توسط امپراطوری Kree بودند که در سخت‌ترین شرایط به محافظ از آن می‌پرداختند. زمانی که اونجرها با امید ایجاد صلح به این امپراطوری قدم گذاشتند با Starforce روبرو شدند. در پایان این داستان نیز Starforce از هم‌ می‌پاشد و عده‌ای از آن‌ها نیز به خدمت امپراطوری Shiar در می‌آیند.

در کامیک‌ها این گروه هفت عضو دارد؛ Doctor Minerva, Korath the Pursuer, Captain Atlas, Shatterax, Ultimus, Ronan the Accuser و Supermor که یک اندروید و کلونی از رهبر سازمان اطلاعات نژاد Kree است. با این حال به نظر می‌رسد در فیلم مورد بحث تغییراتی در این گروه رخ داده و Starforce شامل Captain Marvel, Ronan, Korath, Minn-Erva, Att-lass, Bon-char و شخصیت مرموزی که Jude Law نقشش را ایفا می‌کند می‌شود. بعضی از این شخصیت‌ها چون Ronan را از قبل می‌شناسیم و برخی دیگر نیز برای اولین بار در دنیای سینمایی مارول حضور پیدا می‌کنند.

و اما همان طور که احتمالا متوجه شده‌اید بزرگترین علامت سوال این فیلم مربوط به شخصیت Jude Law می‌شود. تا کنون دو احتمال راجع به این شخصیت وجود دارد. نخست این که او کاپیتان مارول اصلی و نخستین، Mar-vell است. این شخصیت در کتاب‌ها باعث انتقال قدرت‌ها به Carol Denver می‌شود. مورد دیگر Yonn-Rogg است، یکی از شرورهای کاپینتان مارول که احتمال حضور Ben Mendelson نیز در آن نقش وجود دارد.

در نهایت این طور که بنظر می‌رسد این گروه نقشی اساسی در این فیلم خواهند داشت و باید دید که نویسندگان مارول چگونه از پتانسیل این شخصیت‌ها استفاده خواهند کرد.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط