The Walking Dead: TFS

Skybound نسخه فیزیکی بازی The Walking Dead: TFS را منتشر می‌کند

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از pcmag، چند هفته پس از انتشار قسمت سوم The Walking Dead: The Final Seasonبه نام Broken Toys، شرکت Skybound Games قصد دارد نسخه فیزیکی قسمت چهارم آن را منتشر کند.

نسخه فیزیکی بازی در ۲۶ مارس سال جاری برای نینتندو سوئیچ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر می‌شود. این شرکت اعلام کرده پس از Telltale Games می‌خواهد به تکمیل بازیThe Walking Dead: The Final Season بپردازد.

در این قسمت که به عنوان قسمت چهارم یا نهایی شناخته می‌شود، پایان ماجراجویی Clementine نیز در این داستان مشاهده خواهد شد. شایان ذکر است نسخه رایانه شخصی  The Walking Dead: The Final Season قرار است توسط فروشگاه Epic Games دردسترس قرار گیرد.

نسخه فیزیکی بازی شامل تمامی چهار قسمت شده و از طریق تمامی خرده فروشی‌ها قابل تهیه است. گذشته از آن بازیکنان می‌توانند در رویداد PAX East اواخر مارس آن را تجربه کنند.

واکینگ دد که با نام The Walking Dead: The Gameو The Walking Dead: Season Oneهم شناخته می‌شود؛ یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی است که توسط تل‌تیل گیمز ساخته و منتشر شده‌است. این بازی، در سال ۲۰۱۲، با موتور مخصوص شرکت سازنده، ساخته شده‌است. کار آهنگ‌سازی این بازی نیز، بر عهدهٔ جارد امرسون-جانسون بوده‌است.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط