کمک های مردمی بازی Shenmue III به 7 میلیون دلار رسید

کمک های مردمی بازی Shenmue III به ۷ میلیون دلار رسید

استودیو  Ys Net سازنده بازی Shenmue 3 به تازگی اعلام کرد که توانست در کمپین حمایتی بودجه‌ای بیش از ۷ میلیون دلار را با کمک مردم جمع آوری کند. رقم...

استودیو  Ys Net سازنده بازی Shenmue 3 به تازگی اعلام کرد که توانست در کمپین حمایتی بودجه‌ای بیش از ۷ میلیون دلار را با کمک مردم جمع آوری کند. رقم دقیق کمک‌های مردمی به ۷,۱۷۹,۵۱۰ دلار می‌رسد و این میزان با حمایت ۸۱ هزار نفر جمع آوری شده است.

 Ys Net پیشتر در کیک استارتر کمپینی به راه انداخته تا بتواند بودجه لازم را برای انتشار بازی Shenmue 3 فراهم کند. حال اعلام شد این بودجه به حد نصاب خود رسیده و سال آینده Shenmue 3 منتشر خواهد شد.

تا پایان سپتامبر با کمک ۶۹ هزار نفر مجموع کمک‌ها به ۶,۳۳۳,۲۹۵ دلار رسید و حال با گذشته دو ماه شاهد افزایش ۸۰۰ هزار دلاری کمک‌ها بودیم. چنین رقمی نشان داده که افراد بسیاری می‌خواهند Shenmue III منتشر شود و از این رو حمایت خود را ارائه دادند.

به گفته  Ys Net دستیابی به چنین رقم حمایتی دور از انتظار بود و آنها موفق شدند تا پایان مهلت کمک، بودجه لازم را بدست آورند. بازی  Shenmue 3 در E3 2015 طی کنفرانس سونی معرفی شد و مدتی بعد گفته شد این بازی در کیک استارتر برای کسب بودجه کمپینی به راه انداخته است.

انتظار می‌رفت کمپانی سونی به حمایت از این بازی بپردازد و کمک مالی داشته باشد اما چنین چیزی صورت نگرفت. به هر حال تاخیرهای بسیاری در انتشار بازی به وجود آمد و در نهایت با جمع آوری کمک‌های مردمی، Shenmue III در ۲۹ آگوست سال ۲۰۱۹ برای کنسول PS4 و پلتفرم پی سی منتشر خواهد شد.

برای کسب جزئیات بیشتر به صفحه کیک استارتر بازی مراجعه کنید.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط