بازی Outcast

Outcast توسط THQ Nordic خریداری شد

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از ویدئوگیمر، شرکت THQ Nordic تاکنون آی پی‌های بسیاری بدست آورد تا به عنوان یک شرکت ناشر بزرگی شناخته شود. بازی Outcast یکی از عناوین محبوبی بوده که توانسته محبوبیت خوبی کسب کند و حال به تازگی THQ Nordic این آی پی را خریداری کرد.

THQ Nordic در یک نشریه مطبوعاتی اعلام کرده با خرید THQ Nordic AB سه آی پی دیگر این سازنده تصاحب شد. یکی از آنها Outcast شوتر سوم شخص است و اخیرا نیز نسخه ریمیک آن برای کنسول نسل هشتمی پلی استیشن ۴ منتشر شد.

بازی Outcast جشن ۲۰ سالگی خود را می‌گیرد و یکی از عناوین خاطره انگیز به شمار می‌رود. شرکت THQ Nordic در نظر دارد نسخه‌های جدیدی از این بازی را معرفی کند که در نوع خود قابل توجه است. چند سالی از انتشار نسخه پیشین Outcast می گذرد و وقت آن رسیده تا شاهد انتشار نسخه دیگری قرار گیریم.

شما در این بازی نقش یک عضو نیروی دریایی به نام Adelpha را برعهده دارید و به دنیای بیگانه قدم می‌گذارید. اولین نسخه ریمیک آن سال ۲۰۱۴ به رایانه شخصی آمد اما در سال ۲۰۱۷ نسخه ریمیک دیگری تحت عنوان Outcast: Second Contact برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شد.

از آی پی‌های تصاحب شده THQ Nordic باید به Alone in the Dark, Kingdoms of Amalur و  TimeSplitters اشاره کرد.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط