NPCهای انسانی و بخش بتل رویال به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد.

آپدیتی که برای گسترش بازی نیازی ضروری بود!

پس از انتشار بازی Fallout 76 ، کمپانی Bethesda از این بازی دست نکشیده است. در طول کنفرانس Bethesda در مراسم E3 2019، دو بخش رایگان جدید برای این بازی معرفی شد. اولین بخش Wastelanders است، گسترشی با اضافه کردن NPCهای انسانی با درخت دیالوگ و ماموریت‌های اصلی. بخش دیگر Nuclear Winter بوده که یک بتل‌رویال ۵۲ نفره است.

Wastelanders در پاییز امسال منتشر خواهد شد، در حالیکه در روزهای آتی نسخه‌ی اولیه Nuclear Winter عرضه می‌شود. کل بازی به مدت یک هفته از ۱۰ تا ۱۷ ژوئن از جمله Nuclear Winter کاملاً رایگان است.

بازی Fallout 76 همانطور که می‌دانید امتیازات بسیار کمی را کسب کرده و در حد انتظارات ظاهر نشده است. Bethesda با این آپدیت‌ها قصد دارد تا این بازی را بهینه‌سازی کرده و آن را گسترش دهد تا شاید بتواند مشکلات این بازی را تا حدی حل کند و موتور فرسوده آن را دوباره به کار بیاندازد.

به نظر شما بتسدا می‌تواند با این کار روند پیشرفتی برای Fallout 76 ایجاد کند؟ یا تنها در منجلاب این بازی دست و پا می‌زند؟ شاید اضافه شدن NPCها بتواند کمی از مشکلات فنی این بازی را حل کند. از بخش بتل رویال نیز هنوز اطلاعات کاملی در دسترس نیست. دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
E3 2019اخبار بازیاولین نگاهتریلرمطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط