Nathan Drake در بازی Uncharted ضد گلوله نیست

حتما همه کسانی که تا به حال حداقل یک بار بازی Uncharted را تجربه کرده اند، متوجه شده اند که Nathan Drake گلوله میخورد ولی نمی میرد. در بازی،...

حتما همه کسانی که تا به حال حداقل یک بار بازی Uncharted را تجربه کرده اند، متوجه شده اند که Nathan Drake گلوله میخورد ولی نمی میرد. در بازی، دشمنان اسلحه را به سمت Nathan می گیرند و شلیک می کنند، نیتن گلوله می خورد و صفحه قرمز می شود. اما این اصل ماجرا نیست.

به تازگی سازندگان سری Uncharted مشخص کردند که تمام گلوله هایی که به سمت ما شلیک می شود به نیتن برخورد نمی کند و در واقع فقط گلوله آخر یعنی گلوله‌ای که باعث مرگش میشود به او برخورد می کند.

شروع این اتفاق به توییت انیمیتور استدیو ناتی داگ بر می‌گردد. او در صفحه توییترش نوشت که قرمز شدن تصویر نماد ضربه خوردن نیتن نیست و در واقع هر چقدر که صفحه قرمز تر می شود شانس Nathan Drake کم تر می شود و وقتی شانسش تمام شود، گلوله ای به او برخورد می کند و می‌میرد.

به دنبال این توییت داستان ساز، خانم ایمی هنینگ خالق عنوان آنچارتد در جواب به توییت نوشت: «بله، درست است، قصد اصلی ما همین بود»

خانم ایمی هنینگ با تایید این موضوع مشخص کرد که Nathan Drake افسانه ای، چندان هم افسانه ای نیست. او یک آدم معمولی با مقدار شانس بسیار زیاد است و مثل همه شانسش تمام هم می شود. اما بعد از این مدت زمان طولانی و جای گرفتن Nathan Drake به عنوان یک قهرمان در ذهن ما، قبول کردن این موضوع کمی سخت است.

دسته بندی
اخبار بازیپلی استیشنمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط