The Last of Us Part II

Logic یکی از شخصیت‌های بازی The Last of Us Part II

یکی از شخصیت های بازی The Last of Us Part II آشکار شد

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از dualshockers، مطمعنا با خواندن تایتل این خبر فوق‌العاده تعجب کرده‌اید اما قرار است که Logic، رپر آمریکایی، یکی از شخصیت‌های بازی The Last of Us Part II باشد. Logic تاکنون سابقه کسب عنوان نامزدی  جایزه گرمی را در کارنامه خود دارد اما مثل اینکه قرار است پایش را کمی فراتر از این بگذارد و در بازی The Last of Us Part II یکی از شخصیت‌های آن باشد.

این رپر آمریکایی علاقه وافری به بازی‌های ویدئویی دارد به‌گونه‌ای که تاکنون بارها و بارها علاقه خود را نسبت به بازی‌های ویدئویی نشان داده است و حتی ویدئوهای زیادی از خود در حال اجرای بازی‌های مختلف به‌ویژه بازی‌های سری The Last of Us  در حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی مختلف به نمایش گذاشته است که نشان‌دهنده علاقه بسیار زیاد این رپر آمریکایی به بازی‌های ویدئویی است. علاوه‌بر تمامی این‌ها این رپر آمریکایی در متن چندین شعر خود به چند بازی ویدئویی اشاره کرده است.

یکی از استودیوهای بازی‌سازی موردعلاقه این گیمر، استودیوی Naughty Dog است . البته بدیهی است که Logic به بازی‌های ویدئویی این استودیوی بازی‌سازی علاقه‌مند باشد چراکه تمامی بازی‌هایی که این استودیو تاکنون طراحی و تولید کرده است از کیفیت فوق‌العاده بالایی برخوردار هستند. از آن جایی که نویسند  و کارگردان بازی The Last of Us Part II در توییت خود از اصطلاح ” به خاک و خون کشیدن ” برای بازی Logic اشاره کرده است این احتمال وجود دارد که نقش‌آفرینی او در شخصیتی که در این بازی برعهده گرفته است کوتاه باشد. این احتمال وجود دارد که لاجیک نقش شخصیتی را در این بازی اجرا کند که به دست یک بازیکن و یا یک شخص دیگری کشته خواهد شد. البته اگر واقعا نقش لاجیک در این بازی تنها در همین حد باشد واقعا مضحک به‌نظر می‌رسد.

با وجود اینکه قرار نیست این رپر آمریکایی نقش خیلی ویژه‌ای در این بازی داشته باشد اما همین که می‌تواند در بازی که به آن علاقه دارد به این شکل هرچند بسیار کوتاه حضور داشته باشد برای خود بسیار ارزشمند است.

در حال حاضر اطلاعات دقیقی در زمینه تاریخ دقیق انتشار این بازی منتشر نشده است.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط