بازی Soulcalibur 6

Inferno در بازی Soulcalibur 6 قابل بازی خواهد بود.

بازی Soulcalibur 6 در 19 اکتبر منتشر خواهد شد و تاکنون شامل 22 کاراکتر از جمله Geralt که از سری بازی‌های Witcher و Azwel و Grøh، دو کاراکتر جدید می‌شود.

Boss بازی‌های قبلی Soulcalibur  توسط یک ویدئوی گیم پلی که Bandai Namco منتشر کرد در بازی Soulcalibur 6 قابل بازی خواهد بود. ” Hellfire of Despair” از یک سلاح شیطانی به نام Soul Edge استفاده می‌کند. استایل مبارزه Inferno همانند استایل مبارزه آن‌هایی خواهد بود که تحت کنترلش هستند.در بازی‌های قبلی Soulcalibur، کاراکتر inferno حرکات حریف مقابلش را کپی می‌کرد و همراه با چند حرکت مخصوص به خود، علیه او استفاده می‌کرد. به نظر می‌رسد که این روند در Soulcalibur 6 قرار است باقی بماند.

البته Inferno در مسابقات آنلاین و چندنفره غیر قابل بازی خواهد بود. Inferno همیشه بسیار قدرتمندتر از بقیه بود و با توجه به قدرت‌هایش، شاید Bandai Namco فکر می‌کند که بودن این کاراکتر غیر منصفانه خواهد بود. هرچند شما می‌توانید از او در بازی‌های چند نفره محلی با دوستانتان از او استفاده کنید.

بازی Soulcalibur 6 در ۱۹ اکتبر منتشر خواهد شد و تاکنون شامل ۲۲ کاراکتر از جمله Geralt که از سری بازی‌های Witcher و Azwel و Grøh، دو کاراکتر جدید می‌شود.

تریلر جدید بازی Soulcalibur 6:

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط