Gen.G تیم جدید خود را برای بازی Apex Legends معرفی کرد.

در بین لیست این تیم شاهد بازیکنان حرفه ای بازی Overwatch هستیم.

Gen.G تاکنون در نیمه اول سال ۲۰۱۹، مشغول جمع کردن تیم‌های جدیدی برای خود بوده‌است. تقریباً یک ماه بعد از امضای قرارداد با یک تیم حرفه‌ای در بازی Call Of Duty، گروه Gen.G هم‌اکنون تیم بازی Apex Legends را نیز معرفی کرده‌است – که طرفداران لیگ Overwatch باید حداقل با دونفر از این لیست آشنا باشند. لیست سه نفره Gen.G برای بازی Apex Legends شامل این افراد می‌شود: Chris”Grimreality”Schaefer ، Ted”silkthread”Wang و Tim”Dummy”Olson.

Silkthread / Photo: Robert Paul for Blizzard Entertainment

Gen.G esport در توییتری اینگونه تیم Apex Legends خود را معرفی کرد:

مفتخریم به طور رسمی تیم @PlayApex خود را با حضور @silkthread @ ،Grimreality و @dummyolson معرفی کنیم. تیم در ماه آینده در LA HQ به خانواده‌ی #geng می‌پیوندد.

آرنولد هار (Arnold Hur)، مدیر فنی Gen.G گفت :

“ما فکر می‌کنیم که Apex Legends یک عنوان بسیار مناسب برای ورزش های الکترونیک (esports) باشد، و بسیار خوشحال و هیجان‌زده‌ایم که می‌توانیم تیمی از بازیکنان با استعداد را جمع‌اوری کنیم. از آنجایی که این بازی در حال گسترش و توسعه است، واقعاً شک داشتیم درباره‌ی اینکه چه زمانی می‌خواهیم وارد این عرصه شویم، ولی وقتی این تیم را ملاقات کردیم، فهمیدیم که این همان تیمی است که به آن نیاز داریم و این بسیار برای دوست‌داشتنی است وقتی می‌بینیم این تیم از حرفه‌های ژانر شوتر اول شخص (FPS) هستند، و به راحتی می‌توانند با بهترین مکانیزم و استراتژی بازی کنند، همچنین نکته دیگر نگرش تیم-محور بینظیر آن‌ها است.”

Grimreality کسی که در بازی Apex با کاراکتر Bangalore بازی می‌کند، او بازیکن سابق لیگ Overwatch در تیم Los Angeles Valiant بوده است. Silkthread، کسی که در بازی از Wraith استفاده می‌کند، او همچنین برای تیم‌های Valiant و Los Angeles Gladiators در لیگ Overwatch بازی کرده است. او در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۱۸ از لیگ حرفه‌ای بازی Overwatch کناره‌گیری کرد. این دو در تیم‌های سابق خود به بازیکن‌های (DPS(Damage Per Secondمعروف بوده‌اند، یعنی افرادی بودند که در بازی بیشترین Damage را به تیم حریف وارد می‌کردند.

در طرف دیگر، Dummy، بازیکن سابق Team Fortress 2 می‌باشد. او بیشتر در تیم‌های Liquid و NRG دیده می‌شود، و در بازی Apex با شخصیت Lifeline بازی می‌کند.

مدیر کل Gen.G، نیتین استنز (Nathan Stanz) بیان کرد:

“تیم هم‌اکنون نیز ایده‌های بسیار زیادی برای پیاده‌سازی در بازی دارند. ما بسیار هیجان‌زده هستیم از اینکه شانس همکاری و حمایت از این گروه را داریم و می‌توانیم یک تیم بسیار خوب را برای سال‌های طولانی بسازیم. کمپانی‌های Respawn و EA توانسته‌اند عنوانی را بسازند که پتانسیل خیلی زیادی را برای حضور در ورزش‌های الکترونیک دارد، و ما مفتخریم از اینکه با چنین تیم بزرگی می‌توانیم راه پیشرفت خود را در این بازی ادامه دهیم.”

تیم جدید Gen.G با حضور در مسابقات آخر هفته ESL 3on3 Open Cup کار خود را آغاز خواهد کرد.

دسته بندی
Esportاخبار بازیبازی Apexمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط