Forza

Forza Street بازی رایگان جدید مایکروسافت از سری Forza

رین بازی در فرانچایز Forza در واقع بازی جدیدی نیست، زیرا این بازی همان Miami Street است، یک بازی رایگان که پارسال توسط مایکروسافت منتشر شد

مایکروسافت امروز عنوانی به نام Forza Street را معرفی کرد، یک بازی Racing رایگان که هم‌اکنون بر روی Windows 10 در دسترس است و به زودی بر روی پلتفرم‌های iOS و Android منتشر‌می‌شود.

آخرین بازی در فرانچایز Forza در واقع بازی جدیدی نیست، زیرا این بازی همان Miami Street است، یک بازی رایگان که پارسال توسط مایکروسافت منتشر شد که رانندگی در آن بسیار ساده بود و بر روی QTE تمرکز کرده بود.

طبق صفحه رسمی بازی در فروشگاه مایکروسافت، آپدیت ۲۳٫۰٫۶ یک لیستی از قابلیت‌ها به بازی با نام جدید Forza Street مانند قطعه‌های قابل ارتقا و زبان‌های دیگر (مانند فرانسوی، اسپانیایی و …) اضافه می‌کند. این بازی همچنین یک داستان تازه برای مخاطبینش دارد که خط داستانی ان از سه قسمت تشکیل شده است.

به نظر می‌رسد که گیم پلی این بازی همانند نسخه قبلی خود از کنترلی ساده استفاده می‌کند، و بر روی جمع کردن ماشین‌های افسانه‌ای و مکانیک‌های Free-to-Play مانند بارهای انرژی تمرکز می‌کند. این بازی خیلی ساده و Casual تر از بازی‌های Forza Motorsport است.

مایکروسافت یک نسخه رایگان از Forza Motorsport 6 با نام Forza Motorsport 6: Apex فقط برای Windows 10 در سال ۲۰۱۶ منتشر کرد. بخش‌هایی از بازی مانند بخش چند نفره حذف شده‌اند و همچنین این بازی شامل پیست‌های مسابقه کمتر، ماشین‌های کمتر نسبت به نسخه پولی خود است ولی از گرافیکی واقع گرایانه، بیشتر امکانات Xbox Live و پشتیبانی از فرمان رانندگی بهره می‌برد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاه

یک دیدگاه

مطالب مرتبط