Fortnite

تورنمت ۱ میلیون دلاری بازی Fortnite برای تمامی رقابت کنندگان در اروپا و آمریکای شمالی

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از polygon،سری Fall Skirmish بازی Fortnite به اتمام رسیده است، با اینکه این رویداد شروعی پر قدرت و قوی داشت اما هر چه به پایان خود نزدیک تر می شد پیش روی آهسته تری را تجربه می کرد. اما خوشبختانه شرکت Epic Games در حال بازبینی ساختار تورنمت و مسابقات بازی Fortnite می باشد و این بار برای همه این فرصت وجود خواهد داشت تا بتوانند در این تورنمت شرکت داشته باشند.

تورنمت بعدی این بازی، Winter Royale می باشد که توسط سیستم مسابقات درون گیمی Fortnite میزبانی خواهد شد. مسابقات Winter Royale شامل دو طبقه بندی متفاوت خواهد بود، کسانی که به فینال رسیده و انتخاب شدگان و همینطور یک رویداد تکی وجود خواهد داشت که به این معنا است که بازیکنان به تنهایی می توانند توسط خودشان در رقابت شرکت کنند.

مانند دیگر مسابقات قبلی بازی، در Winter Royale نیز انتخاب شدگان با دیگر بازیکنانی که در تورنمت به رقابت می پردازند به داخل لابی فرستانده خواهند شد و برای پایان های قوی و محو دشمنان امتیاز کسب می کنند. بازیکنانی که از میان انتخاب شدگان بیشترین امتیاز در پایان رقابت ها را ازان خود کنند این شانس را خواهند داشت تا بتوانند در فینال بازی برای برنده شدن جایزه ی یک میلیون دلاری شرکت کنند.

تا به امروز از اینکه چند بازیکن در فینال به رقابت خواهند پرداخت حرفی زده نشده است، اما می دانیم که یک لابی صد نفره برای اروپا و یک لابی نیز برای آمریکای شمالی وجود خواهد داشت، یا اینکه چند لابی حضور دارند که به طور ثابت محدود می شوند. از Winter Royale برای تست جام جهانی Fortnite استفاده خواهد شد که توسط تیم Epic Games قرار است به وقوع بپیوندد، که احتمال می دهیم در سال آینده اتفاق بیافتد.

جام جهانی هم از سیستم تورنمنت درون بازی نیز استفاده خواهد کرد و احتمالا ساختار و فرمت مشابهی مانند Winter Royale خواهد داشت. مسابقات انتخابی Winter Royale در ۲۴ و ۲۵ نوامبر برگزار می شود. فینال‌های اروپا در ۳۰ نوامبر و ۱ دسامبر و فینالهای آمریکالی شمالی از ۱۱ام تا ۱۲ام دسامبر برگزار خواهند شد.

Winter Royale فقط در این دو منطقه حضور خواهد داشت. اگرچه تیم Epic اظهار داشته است که برای ایجاد مسابقات در دیگر مناطق نیز برنامه هایی دارد، هم برای بازیکنان که در آن به رقابت بپردازند و هم برای تست و آزمایش سیستم مسابقات در سایر مناطق.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط