بازی Fortnite

چگونه اسکین ربات A.I.M حزب شکار را در بازی Fortnite دریافت کنیم

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از primagames، حدودا هفت هفته از فصل ششم بازی Fortnite می گذرد که نشان از این دارد که الان بازیکنان می توانند برای پیدا کردن اسکین رازآلود چالش حزب شکار اقدام کنند. طبق اخبارهای درز شده در هفته ی گذشته، می دانیم که پاداش چالش حزب شکار یک ربات با نام A.I.M می باشد.

اسکین ربات A.I.M یک لباس افسانه ای می باشد که برای دریافت آن نیاز دارید چالش حزب شکار را در بازی Fortnite تکمیل کنید. برای گرفتن اسکین A.I.M بازیکنان باید هفت هفته را صرف تکمیل چالش های Battle Pass در سیزن ششم این بازی کنند.

از آنجایی که به تازگی به هفته ی هفتم رسیده ایم، به این معنا است که بازیکنان نیاز دارند تمام چالش هایی که تا به امروز در بازی وجود داشته اند را تکمیل کنند. باز کردن لباس افسانه ای A.I.M با منتشر شدن چالش های جدید در هفته های آینده کمی ساده تر خواهد شد.

بازی Fortnite

لباس A.I.M به بازیکنان این اجازه را خواهد داد تا بتوانند در قالب یک ربات با پاها و دست های یخ زده در بازی حضور داشته باشند. توضیح لباس شامل متن “اسکن منطقه برای اهداف” می باشد که متلکی است برای آن دسته از بازیکنانی که برای از بین بردن حریف خود از ربات نشانه گیری استفاده می کنند.

این پوسته بخشی از ست اسکین A.I.M می باشد که شامل E.L.I.M، Back Bling و یک شمارنده ی دیجیتال در پشت شخصیت شما که تعداد کشته ها را در طول هر مسابقه نشان می دهد، می باشد. پس اگر شما هم علاقه مند هستید که اسکین A.I.M و back bling را دریافت کنید، نیاز دارید تمامی چالش های ناتمام Battle Pass را از هفته های گذشته تا پایان هفته ی هفتم، تکمیل کنید.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط