Fast and Furious 9

فیلم Fast and Furious 9 باری دیگر میزبان میشل رودریگز خواهد بود

راضی شدن رودریگز پس از ملحق شدن یک زن فیلم‌نامه نویس به مجموعه

میشل رودریگز (Michelle Rodriguez) به فیلم Fast and Furious 9 باز خواهد گشت. رودریگز به دنباله کمپین طولانی مدت خود که جهت ملحق شدن یک تیم فیلم‌نامه نویس زن به فرانچایز، برگزار کرده بود، پس از تلاش‌های بسیار بلاخره موفق شد و با این حساب، او برای ایفای نقش خود بازخواهد گشت.

همانطور که بسیاری از ما می‌دانیم، بازیگران فرانچایز سریع و خشن، حاشیه‌های بسیاری دارند که بطور مثال می‌توان به اختلاف بوجود آمده بین وین دیزل (Vin Diesel) و دواین جانسون (Dwayne Johnson) اشاره کرد که حتی گزارش شده بود، دیزل قرار نیست در نهمین قسمت نقش خود را بازی کند. یکی دیگر از بازیگران این جمع که به اختلافات مذاکره‌ای برخورده بود، میشل رودریگز است که طبق گزارش‌های اخیر، با استخدام شدن فیلم‌نامه نویس زن، به مجموعه باز خواهد گشت و حضور خود را در فیلم Fast and Furious 9 تایید کرد.

طبق عقیده رودریگز، فرانچایز مذکور به اندازه کافی از زنان برای ساخت فیلم بهره نمی‌برد و این اتفاق باید حتمی می‌شد. شایان ذکر است، سریع و خشن تاکنون فیلم‌نامه نویس زن را در اختیار نداشته و با این اتفاق، موفقیت بزرگی برای رودریگز و حامیان او رخ داده است. تمامی این اتفاقات در حالی است که هنوز نام این فیلم‌نامه نویس برای عموم فاش نشده است.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط