E3 2019 | گیم پلی ۲۷ دقیقه ای از بازی Animal Crossing در مراسم نینتندو

زندگی به سبک روستایی!


بازی  Animal Crossing : New Horizons یکی از بزرگترین بازی‌های نینتندو سوویچ در مراسم E3 2019 محسوب می‌شود، که نینتندو توانست در طول لایو استریم Treehouse جزییات بیشتری از بازی را در اختیار عموم قرار دهد.

در بخش لایو استریم، چگونگی انجام بازی در بخش‌های Local و Online Co-Op نشان داده شد، و اینکه چگونه شما می‌توانید آیتم‌ها را در کل جزیره‌ی خود قرار دهید، نه فقط در خانه‌ی خود. در این ویدیو جزییات بیشتری نیز به نمایش درآمد که شما می‌توانید آن‌ها مشاهده کنید.

عنوان Animal Crossing یک بازی ویدیویی شبیه‌سازی اجتماعی بوده که توسط کمپانی نینتندو توسعه و به وسیله Katsuya Eguchi خلق شده است. در این بازی، بازیکن در نقش یک انسان که در روستایی در کنار حیوانات زندگی می‌کند، بازی را انجام می‌‌دهد. اولین قسمت از سری Animal Crossing در تاریخ ۱۴ آپریل ۲۰۰۱ منتشر شده است. بازی Animal Crossing : New Horizons پنجمین قسمت از این سری محسوب می‌شود که برای کنسول نینتندو سوویچ ساخته شده است. علت محبوبیت این عنوان، باز بودن انتهای بازی است و به نوعی بازی پایان ندارد و شما می‌توانید مانند بازی Sims آن را تا ابد ادامه دهید.

بازی Animal Crossing : New Horizons در تاریخ ۲۰ می ۲۰۲۰ (۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) برای کنسول نینتندو سوویچ منتشر خواهد شد. در قسمت زیر هم می‌توانید تعدادی از تصاویر درون بازی را مشاهده کنید:

دسته بندی
E3 2019اخبار بازیاولین نگاهتریلرمطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط