E3 2019 | نمایش گیم پلی بازی Zelda Link’s Awakening توسط نینتندو

بازسازی یک بازی خاطره انگیز!


نینتندو از لایو استریم Treehouse استفاده کرد تا صحنه‌های بیشتری از بازی‌های جدید خود را نشان دهد، یکی از این بازی‌ها The Legend of Zelda : Link’s Awakening بود. این استریم تقریباً ۳۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی را نشان داد، در این ویدیو شاهد حضور مکان‌ها و سیاهچاله‌های آشنایی از بازی اصلی بودیم، و بیشتر درباره استایل هنری این بازی بینظیر بحث و گفتگو شد.

شما همچنین می‌توانید در قسمت زیر عکس‌های جدید از بازی The Legend of Zelda : Link’s Awakening را در گالری مشاهده کنید. بازی The Legend of Zelda : Link’s Awakening در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۹ شهریور ۱۳۹۸) برروی نینتندو سوویچ عرضه خواهد شد.

بازی The Legend of Zelda : Link’s Awakening اولین بار در ژانر اکشن ماجراجویی و در سال ۱۹۹۳ توسط نینتندو برروی کنسول Game Boy منتشر شد و به عنوان چهارمین بازی از سری The Legend of Zelda در تاریخ این بازی ثبت شد. جدیدترین اثر نینتندو به نوعی بازسازی نسخه قدیمی آن است که برروی سوویچ منتشر می‌شود. این نسخه ریمیک یا بازسازی شده، در تاریخ ۱۳ فوریه ۲۰۱۹ برای اولین بار در Nintendo Direct معرفی شد. این عنوان در بحث نقد و بررسی امتیازات بسیار خوبی را از منتقدان بزرگ جهانی دریافت کرده، این امتیازات باعث می‌شوند تا انتظارات از این نسخه ریمیک بالا برود. حال در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید:

دسته بندی
E3 2019اخبار بازیاولین نگاهتریلرمطالبنینتندوویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط