E3 2019 | معرفی بازی جدید Ubisoft

بازی ورزشی مبتنی بر اسکیت سواری!
E3 2019 | معرفی بازی جدید UbisoftReviewed by نیما احمدی on May 27Rating: 5.0E3 2019 | معرفی بازی جدید Ubisoft

خطر اسپویل: تصاویری از بازی جدید Ubisoft لیک شده است که نشان می‌دهد یوبیسافت قصد معرفی عنوان کاملاً جدیدی را در E3 2019 دارد. این عنوان به نام “Roller Champions” شناخته می‌شود و برپایه ورزش اسکیت‌سواری طراحی شده است. بازی تا به حال برای کنسول Nintendo Switch تأیید شده، بعد از مشخص شدن این مطلب برای نینتندو، تصویری از کنترلر Xbox نیز در کنار آن کشف کرده‌ایم:

این اطلاعات از یک آزمایش خصوصی تهیه شده است که قرار بود در اوایل این ماه اجرا شود. بقیه جزییات در لوگوی E3 معرفی شده، که احتمالاً معرفی رسمی‌تری را در راه خواهد بود، و همچنین در کنار آن‌ها عکس‌هایی از صفحه Loading بازی پخش شده است. در قسمت زیر می‌توانید نگاهی به منوی اصلی بیاندازید:

طبق گفته‌ی یکی از منابع، بازی برروی موتور گرافیکی Unity اجرا می‌شود، و شامل قسمت‌های Quick Play Matches، ranked Matches، Custom Matches، و تورنومنت‌ها می‌شود و فقط به صورت آنلاین قابل اجرا است. در بازی شاهد تعداد قابل توجهی از آپشن‌ها خواهیم بود، به طور مثال حالت استریمر (Streamer Mode) و همینطور منوی Gameplay Options که شامل دو حالت نشانه‌گیری متفاوت می‌شود.

نظر شما درباره این عنوان جدید چیست؟ آیا از اینکه برروی کنسول Switch منتشر می‌شود احساس رضایت می‌کنید؟ دیدگاه خود را در قسمت نظرات با ما به اشترک بگذارید.

 

دسته بندی
E3 2019Esportاخبار بازیاولین نگاهمطالبنینتندوورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط