E3 2019 | لاین آپ کمپانی Ubisoft

کمپانی Ubisoft تا کنون از یکی از عناوین خود که در مراسم E3 2019 حضور خواهند داشت پرده برداری کرده اما بعید است که به همین یک بازی بسنده کند و باید منتظر معرفی بازی‌های بیشتری از جانب این کمپانی باشیم

زمان زیادی تا آغاز مراسم E3 2019 باقی نمانده است؛‌ زمانی از سال که ناشران و سازندگان مختلف بزرگترین و مهم‌ترین بازی‌های سال را معرفی می‌کنند و آن‌ها را نمایش می‌دهند. کمپانی Ubisoft تا کنون از یکی از عناوین خود که در مراسم E3 2019 حضور خواهند داشت پرده برداری کرده اما بعید است که به همین یک بازی بسنده کند و باید منتظر معرفی بازی‌های بیشتری از جانب این کمپانی باشیم. کنفرانس مطبوعاتی Ubisoft در روز دوشبه، دهم ژوئن در ساعت ۱ بعد از ظهر به وقت محلی و در بین کنفرانس‌های دو کمپانی Square Enix و Limited Run Games برگزار خواهد شد.

همان طور که احتمالا می‌دانید این کمپانی به تازگی از بازی Ghost Recon Breakpoint پرده برداری کرده و اعلام نموده که این بازی در پاییز امسال و در ماه اکتبر عرضه خواهد شد و مخاطبان نخستین نمایش از جزییات این بازی را در E3 2019 مشاهده خواهند کرد. Ubisoft همچنین تایید کرده است که سه بازی دیگر تا تاریخ ۲۱ مارس سال آینده منتشر خواهد کرد. هنوز جزییات این بازی‌ها مشخص نشده اما تحلیل‌گران احتمال معرفی و نمایش‌ آن‌ها در مراسم E3 2019 را بسیار بالا می‌دانند.

Ubisoft بر تفاوت و تمایز فراوان آن سه بازی نسبت به یکدیگر تاکید فراوانی کرده است و اعلام نموده که برنامه‌ی بسیار متنوعی برای سال مالی جاری در نظر دارد و در نتیجه باید منتظر معرفی سه بازی کاملا متفاوت با یکدیگر باشیم. یکی از این بازی‌ها با توجه به سابقه‌ی این کمپانی در مراسم‌های E3 می‌تواند نسخه‌ی جدیدی از سری Just Dance باشد. علاوه بر این از همین الان می‌دانیم که بازی Skull & Bones که عنوانی اکشن با محوریت دزدان دریایی است در نمایشگاه امسال حضور نخواهد داشت و عرضه‌ی آن به سال آینده موکول شده است.

دسته بندی
E3 2019اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط