E3 2019 | لاین آپ کمپانی Bethesda

کنفرانس امسال کمپانی Bethesda روز دوشنبه، نهم ژوئن و چند ساعت پس از کنفرانس مایکروسافت برگزار خواهد شد

زمان زیادی تا آغاز مراسم E3 2019 باقی نمانده است؛‌ زمانی از سال که ناشران و سازندگان مختلف بزرگترین و مهم‌ترین بازی‌های سال را معرفی می‌کنند و آن‌ها را نمایش می‌دهند. این مراسم از تاریخ یازدهم ژوئن آغاز خواهد شد. اما پیش از آن تعدادی از بزرگترین و مهم‌ترین ناشران صنعت بازی کنفرانس‌های متعددی برگزار کرده و برنامه‌ها و عناوین جدید و آینده‌ی خود را مشخص می‌کنند. یکی از این کمپانی‌ها Bethesda است که همچون سالیان اخیر کنفرانس مخصوص خود را برگزار خواهد کرد که تنها چند روز با آغاز رسمی مراسم E3 2019 فاصله خواهد داشت.

کنفرانس امسال کمپانی Bethesda روز دوشنبه، نهم ژوئن و چند ساعت پس از کنفرانس مایکروسافت برگزار خواهد شد. این کنفرانس از ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت محلی آغاز خواهد شد و برای مخاطبان از طریق شبکه‌ی Twitch کمپانی Bethesda و دیگر پلتفرم‌ها قابل مشاهده خواهد بود. Bethesda در مورد محتوای این کنفرانس سکوت اختیار کرده و جزییات چندانی از برنامه‌های خود برای آن منتشر نکرده است. در کنفرانس سال گذشته‌ی این کمپانی تعداد نسبتا زیادی از عناوین بزرگ و مهمی چون Rage 2، Doom Eternal، The Elder Scrolls VI و عنوان جدید Starfield به نمایش درآمدند. تا کنون این ناشر تنها حضور بازی Doom Eternal را تایید کرده است که بدون شک تنها بازی نمایش داده شده در این کنفرانس نخواهد بود. ما می‌دانیم که به تازگی محتوای قابل دانلود جدیدی برای بازی Rage 2 منتشر خواهد شد و احتمالا نمایشی از این محتوا نیز خواهیم دید.

با این حال دو عنوانی که با قطعیت می‌توانیم غیبتشان در مراسم E3 امسال را تایید کنیم بازی‌های The Elder Scrolls VI و Starfield هستند که ماه گذشته تاد هاوارد عدم حضورشان را در E3 2019 را تایید کرد. بر طبق گفته‌های این کمپانی، نمایش‌های سال گذشته تنها برای نشان دادن گوشه‌ای از تکنولوژی‌های جدید آن‌ها بودند و زمان بسیار زیادی تا انتشار هر دوی این عناوین باقی مانده است و برای دانستن جزییات بیشتری از آن‌ها باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانیم.

دسته بندی
E3 2019اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط