E3 2019 | عنوان جدید سازندگان بازی Bulletstorm معرفی شد

با وجود عدم نمایش جزییات زیاد از این بازی، می‌توان گفت که مفهوم کلی آن جذاب و هیجان انگیز به نظر می‌رسد

در جریان کنفرانس مطبوعاتی کمپانی Square Enix در رویداد E3 2019 سرانجام از پروژه‌ی جدید استودیوی People Can Fly که عنوان زیبای Bulletstorm را در کارنامه‌ی خود دارند، رونمایی شد. این عنوان یک بازی شوتر همکاری آنلاین بوده که از سه بازیکن به طور همزمان پشتیبانی می‌کند. این بازی در سیاره‌ای بیگانه جریان خواهد داشت و در تابستان سال آینده منتشر خواهد شد. با وجود عدم نمایش جزییات زیاد از این بازی، می‌توان گفت که مفهوم کلی آن جذاب و هیجان انگیز به نظر می‌رسد.

در ویدیوی به نمایش در آمده از این بازی،‌یک تیم سه نفره به گشت و گذار در سیاره‌ای عجیب می‌پردازند و در این حین به اهداف مختلفی با سلاح‌های آینده‌نگرانه‌ی خود شلیک می‌کنند. سپس یکی از آن‌ها از شلیک کردن خسته شده و تصمیم می‌گیرد توپی آتشین را از کف دستان خود شلیک کند. در نتیجه حضور قدرت‌های مخصوص در بازی تایید شده است. شما خواهید توانست شخصیت مورد علاقه‌ی خودتان را خلق کنید و حتی ممکن است از بین جادوهای فضایی موجود در بازی قدرت مورد نظر خود برگزینید. با توجه به ویدیوهای موجود از بازی به نظر می‌رسد که نمای سوم شخص نیز در آن وجود خواهد داشت.

این بازی در سیاره‌ای بیگانه جریان خواهد داشت و در تابستان سال آینده منتشر خواهد شد

یکی از سازندگان بازی در مورد آن می‌گوید: “بازی Outriders بر پایه‌ی تمامی تجربه‌های ما از عناوین قبلیمان بنا شده است. این بازی عنوانی است که ما مدت فراوانی علاقه به ساخت آن داشتیم. یک شوتر تاریک و مردن با ارزش‌های سنتی. منظور من از این صحبت‌ها خلق تجربه‌ای با داستانی قدرتمند است که مخاطبان بتوانند به تنهایی یا به کمک دوستانشان به تجربه‌ی آن بپردازند.

دسته بندی
E3 2019اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط