E3 2019 | دو تریلر از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

حضور غافلگیرکننده کیانو ریوز بازیگر نقش جان ویک در بازی!

دو تریلر از بازی جدید استودیو CD Project یعنی Cyberpunk 2077 در کنفرانس Xbox مراسم E3 به نمایش درآمد که هر دو به خودی‌خود دارای غافلگیری‌هایی بودند، در تریلر اول شاهد حضور بازیگر معروف دنیای اکشن، Keanu Reeves (بازیگر نقش جان ویک) بودیم و در تریلر دوم نیز بالاخره تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 مشخص شد.

بازی Cyberpunk 2077 جدیدترین ساخته استودیو CD Project اولین بار در می ۲۰۱۲ معرفی شد و در سال ۲۰۱۳ اولین تیزر کوتاه خود را منتشر کرد که توانست در هفته اول خود به رقم ۱۲ میلیون بیننده دست پیدا کند. در همان سال بازی برای عرضه برروی ویندوز تایید شد ولی ۵ سال طول کشید تا بازی در مراسم E3 2018 برروی Xbox One و PS4 نیز تایید شود، در همین مراسم نیز دومین تریلر بازی نیز منتشر شد که به نوعی گیم‌پلی بازی را نیز نشان می‌داد. حال پس از یکسال در مراسم E3 2019 دو تریلر جدید از بازی به نمایش درآمدند. تریلر اول تنها نمایشی سینماتیکی از بازی بود که کمی پشت‌پرده داستان بازی را نشان می‌داد و در تریلر دوم بالاخره بعد از سال‌ها تاریخ عرضه بازی مشخص شد. بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۶ آپریل ۲۰۲۰ (۲۸ فروردین ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد. دلیل انتظارات بالایی که از این بازی به وجود آمده، استودیوی سازنده آن یعنی CD Project است که در طول سال‌ها با رزومه بینظیر خود یعنی سری بازی‌های The Witcher مفهوم جدیدی از بازی‌های جهان‌باز را به صنعت بازی‌سازی وارد کرده است.

معرفی حضور کیانو ریوز در بازی و اعلام تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 هدف تریلرهای جدید این بازی بود.

حال پس از ۷ سال صبر قرار است که جدیدترین بازی خود را برروی کنسول‌های نسل هشتم منتشر کند. یکی از غافلگیری‌هایی که در انتهای تریلر اول توانست صدای جمعیت حاضر در سالن کنفرانس را بلند کند، حضور کوتاه ولی به اندازه‌ی کیانو ریوز بازیگر معروف سه‌گانه ماتریکس بود. این غافلگیری به دلیل این بود که قبل از مراسم هیچ خبری از این اتفاق درز نکرده بود و به نوعی اولین و رسمی‌ترین نوع معرفی را به خود اختصاص می‌داد. حال در ادامه می‌توانید شاهد دو تریلر جدید بازی Cyberpunk 2077 باشید:

تریلر سینماتیک

تریلر تاریخ انتشار


به نظر شما بازی Cyberpunk 2077 می‌تواند مانند بازی The Witcher طرفداران منتظر خود را راضی کند؟ دیدگاه خود را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
E3 2019اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط