E3 2019 | جزییات قسمت نخست بازی Final Fantasy VII Remake مشخص شد

به نظر می‌رسد که این قسمت بر شهر نمادین Midgar تمرکز خواهد کرد.

بازی Final Fantasy VII Remake از زمان معرفی خود در رویداد E3 2015 دچار تغییرات فراوانی شده است. با این حال یکی از معدود عناصر بازی که به قوه‌ی خود باقی مانده است انتشار آن در قالب چندین قسمت است. در جریان کنفرانس کمپانی Square Enix در رویداد E3 2019 یوشینوری کیتاسه، تهیه کننده‌ی مشهور بازی، تصویری کلی از ماجراهای نخستین قسمت از این بازی را ارائه داد و به نظر می‌رسد که این قسمت بر شهر نمادین Midgar تمرکز خواهد کرد.

کیتاسه در مورد ماجراهای قسمت نخست از پروژه‌ی Final Fantasy 7 Remake می‌گوید: “اولین بازی در این پروژه بر ماجراهای Midgar تمرکز خواهد داشت. این نحوه‌ی بازگویی داستان بی‌نظیر این بازی باعث شده است که این قسمت از بازی در حد و اندازه‌های یک عنوان کامل به نظر بیاید.”

در بازی اصلی، تجربه‌ی کامل بخش Midgar حدود ۵ تا ۶ ساعت به طول می‌انجامید و در نتیجه اختصاص دادن یک بازی کامل به این بخش نسبتا کوتاه از بازی اصلی نشان دهنده‌ی وسواس سازندگان در ارائه‌ی تجربه‌ای نو و ماندگار است

به هیچ وجه نگذارید این صحبت‌ها باعث شود فکر کنید که این بازی تجربه‌ای کوتاه خواهد بود، چرا که کیتاسه تایید کرده است که سازندگان بازی در Square Enix قصد عرضه‌ی محتوایی برابر با دو دیسک بلوری را در سر دارند.

در بازی اصلی، تجربه‌ی کامل بخش Midgar حدود ۵ تا ۶ ساعت به طول می‌انجامید و در نتیجه اختصاص دادن یک بازی کامل به این بخش نسبتا کوتاه از بازی اصلی نشان دهنده‌ی وسواس سازندگان در ارائه‌ی تجربه‌ای نو و ماندگار است. این حرکت از منظر تجاری نیز کاملا توجیه پذیر است چرا که Midgar یکی از لوکیشن‌های نمادین و به یاد ماندنی این بازی می‌باشد که در ذهن تمامی طرفداران بازی به عنوان بخشی مهم از آن نقش بسته است.

 

دسته بندی
E3 2019اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط