E3 2019

E3 2019 | بزرگترین بازی های غایب نمایشگاه امسال

بدون شک طبق سنت هر ساله‌ی این رویداد سورپرایزها و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی زیادی خواهند افتاد، با این حال با توجه به موضع کنونی بسیاری از اهالی صنعت بازی به نظر می‌رسد که بسیاری از بازی‌ها و ناشران مهم امسال غایب خواهند بود

تنها چند هفته تا آغاز نمایشگاه E3 2019 باقی مانده و ناشران و سازندگان از همین حال برای رونمایی از عناوین جدید و پرداختن به تعدادی از مهم‌ترین بازی‌های سال جاری آماده می‌شوند. بدون شک طبق سنت هر ساله‌ی این رویداد سورپرایزها و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی زیادی خواهند افتاد، با این حال با توجه به موضع کنونی بسیاری از اهالی صنعت بازی به نظر می‌رسد که بسیاری از بازی‌ها و ناشران مهم امسال غایب خواهند بود. ما با توجه به زمان‌بندی‌ها، شایعات و اخبار منتشر شده به درک نسبتا خوبی از غایبان نمایشگاه E3 2019 رسیده‌ایم و در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها خواهیم پرداخت.

Skull & Bones

E3

 

کمپانی بزرگ یوبی‌سافت در آخرین گزارش مالی خود خبر از انتشار سه عنوان نامشخص در اوایل سال آینده داد. اما این کمپانی در همین زمان تاریخ انتشار تعدادی از بازی‌های معرفی شده را به عقب انداخت. یکی از این بازی‌ها عنوان Skull & Bones بود. تاریخ عرضه‌ی این بازی که با موضوع دزدان دریایی و در سبک اکشن ساخته می‌شود تا سال ۲۰۲۰ به تعویق افتاد و علاوه بر این بازی Skull & Bones در نمایشگاه E3 امسال هیچ‌گونه حضوری نخواهد داشت. یوبی‌سافت طی بیانیه‌ای اعلام کرده است که چنین اتفاقی برای عناوین جدید طبیعی و منطقی است و گاهی سازندگان نیاز به گذاشتن وقت بیشتری برای پیاده سازی ایده‌های خلاقانه‌ی خود دارند.

The Elder Scrolls VI و Starfield

E3

کمپانی Bethesda امسال نیز همچون سال‌های اخیر کنفرانس و مجموعه‌ای نسبتا بزرگ از نمایش‌های بازی‌های مخصوص به خود را خواهد داشت؛ اما دو تا از جالب‌ترین و قابل توجه‌ترین عناوین این کمپانی که سال گذشته طی تیزرهایی کوتاه معرفی شدند، ششمین قسمت از سری محبوب The Elder Scrolls و بازی جدید Starfield، امسال به دلیل آماده نبودن نمایشی نخواهند داشت. البته این عناوین سال گذشته نیز به عنوان پروژه‌هایی طولانی مدت معرفی شدند و بنابراین غیبت آن‌ها در E3 2019 چندان هم تعجب‌ برانگیز نیست. اگر بخواهیم به عملکرد سال گذشته‌ی این کمپانی در این نمایشگاه استناد کنیم، می‌توانیم انتظار تمرکز آن‌ها بر روی عناوینی که پاییز امسال عرضه خواهند شد را داشته باشیم.

The Last of Us 2، Dreams و هر بازی دیگری از کمپانی سونی

E3

یکی از بزرگترین تغییرات نمایشگاه E3 2019 نسبت به سالیان گذشته غیبت کامل سونی و Playstation در آن است که توسط سخنرانان این کمپانی اعلام شد. این به این معنی است که در نمایشگاه امسال خبری از کنفرانس، غرفه و بازی‌های انحصاری مخصوص به سونی و Playstation نخواهد بود. مدیر بخش Playstation این کمپانی دلیل این غیبت را عدم پاسخگویی مناسب این نمایشگاه نسبت به نیازهای صنعت بازی دانسته و آن را نمایشگاهی تجاری بدون هیچ‌گونه عمل تجاری توصیف کرده است. سونی اعلام کرده است که از طریق رویدادهای دیگر از جمله سری ویدیوهای State of Play به اعلام اتفاقات و به روز رسانی‌های مختلف مربوط به کنسول‌ها و بازی‌هایش خواهد پرداخت. این کمپانی علاوه بر این جزییاتی هر چند اندک از کنسول نسل بعدی خود اعلام کرده است.

نسخه‌ی جدید از کنسول Nintendo Switch

E3

در ماه‌های اخیر شایعات بسیار زیادی مبنی بر اعلام دست کم دو نسخه‌ی متفاوت، از لحاظ سخت افزاری، از کنسول Nintendo Switch در محافل مختلف دنیای بازی شنیده می‌شد. یکی از این مدل‌ها، نسخه‌ی ضعیف‌تر و در نتیجه ارزان‌تری بود و دیگری نسخه‌ی با قدرت بیشتر برای مخاطبانی که به دنبال ویژگی‌های پردازشی بهتری بودند. به نظر می‌رسد که نسخه‌ی ضعیف‌تر در سال جاری عرضه شود اما نینتندو احتمال معرفی هرگونه سخت‌افزار جدید در نمایشگاه E3 2019 را رد کرده است و اعلامیه‌ی مربوط به Nintendo Direct آن‌ها نیز به تمرکز این کمپانی بر بخش نرم‌افزاری کنسولش در سال جاری اشاره می‌کند.

کمپانی EA Games

E3

البته این کمپانی امسال به طور کامل از نمایشگاه کناره‌گیری نکرده است و در واقع نقش کمرنگ‌تر و کم‌ سر و صداتری در E3 2019 خواهد داشت. EA برای چهارمین سال پیاپی یک هفته پیش از شروع نمایشگاه E3 2019 مراسم مخصوص خود تحت نام EA Play را برگزار خواهد کرد. این کمپانی امسال کنفرانسی رسمی در نمایشگاه نخواهد داشت و طبق اعلام خود چندین استریم برگزار خواهد کرد که احتمالا هر گونه اعلام ریز و درشت احتمالی را پوشش خواهند داد. همچون سال‌های گذشته، شرکت در مراسم EA Play رایگان خواهد بود و کسانی که برای شرکت در نمایشگاه E3 2019 به لوس آنجلس می‌روند می‌توانند به راحتی در آن حضور یابند.

دسته بندی
E3 2019اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط