E3 2019 | بازی Twelve Minute معرفی شد

داستان مردی که در یک چرخه زمانی گیر کرده.
E3 2019 | بازی Twelve Minute معرفی شدReviewed by نیما احمدی on Jun 10Rating: 5.0E3 2019 | بازی ۱۲ Minute معرفی شد

وقتی یک شب رومانتیک با ورود پلیس و متهم کردن همسر شما به پایان می‌رسد و در لحظه‌ی دیگری در بین تمام خشونت‌های شبانه، خود را آرام در روی تخت می‌بینید. بازی ۱۲ Minute درباره مردی است که در یک چرخه زمانی (Time Loop) گیر افتاده و در تلاش است تا خود را از این مخمصه نجات دهد. شما در این بازی نقش این مرد را برعهده دارید که با کشته شدن و یا دستگیر شدن دوباره و دوباره از ابتدای این ۱۲ دقیقه ماجرای خود را شروع می‌کند و شما باید به روشی از این جهنم بی‌پایان نجات پیدا کنید، روشی که با دانش شما پیدا شده و اتفاقات و آینده را همانطور که می‌خواهید تغییر می‌دهد.

در این تریلر کوتاه تنها نماهایی از اتفاقات ممکن در بازی ۱۲ Minute به نمایش گذاشته می‌شود و اطلاعات زیادی از بازی و یا تاریخ انتشار آن را نشان نمی‌دهد، ولی ویدیویی از گیم‌پلی این بازی توسط Greg Miller و Nick Scarpino منتشر شده است که در آن می‌توانید ۳۰ دقیقه اول بازی ۱۲ Minute را ببینید و با طریقه بازی و المان‌های آن آشنا شوید، اما این ویدیو به نوعی نسخه ابتدایی بازی محسوب می‌شود و تنها برای تجربه گیم‌پلی طراحی شده است، پس نباید از آن را از نظر گرافیک و یا داستان بازی با نسخه اصلی ۱۲ Minute مقایسه کرد. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

این بازی برای اولین بار در E3 2019 و مراسم Xbox به صورت رسمی معرفی شده و هنوز تاریخی برای عرضه آن مشخص نشده است. نظر شما درباره بازی ۱۲ Minute چیست؟ آیا می‌تواند بازیکن را در داستان خود غرق کند؟ یا تنها باعث سردرگمی او می‌شود؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
E3 2019اخبار بازیاولین نگاهایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط