E3 2019 | بازی Ni No Kuni به نینتندو سوویچ خواهد آمد

نسخه ریمستر این بازی برای PS4 و PC نیز منتشر خواهد شد!

خبر و شایعه‌ای مبنی بر بازسازی بازی Ni No Kuni: Wrath of The White Witch قبل از مراسم E3 2019 پخش شده بود، اما در مراسم نینتندو توسط کمپانی Bandai Namco وجود این بازی و نسخه ریمستر آن در طی یک تریلر معرفی و تأیید شد.

نسخه بازسازی به صورت اختصاصی برای کنسول PlayStation 4 و PC با نرخ فریم ۶۰ FPS و رزولوشن ۱۰۸۰p منتشر خواهد شد. برروی کنسول PlayStation 4 می‌توانید انتخاب کنید تا در نرخ فریم ۳۰ FPS و رزولوشن ۴K بازی را اجرا کنید.

این بازی همچنین برای کنسول نینتندو سوویچ نیز منتشر خواهد شد، ولی بدون عنوان “Remastered” در اسم بازی. تمام نسخه‌های بازی Ni No Kuni: Wrath of The White Witch در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) برروی کنسول‌های نامبرده منتشر خواهد شد. در قسمت زیر می‌توانید تریلر این بازی خاطره‌انگیز را مشاهده کنید:

به نظر شما این بازی می‌تواند در رقابت با بازی‌های هم ژانر خود پیروز شود؟ آیا نینتندو با بازسازی این بازی قدیمی به نتایج دلخواه خود می‌رسد و دارندگان کنسول سوویچ را برای خرید این بازی راضی می‌کند؟ دیدگاه خود را درباره بازی Ni No Kuni: Wrath of The White Witch و انتشار نسخه بازسازی یا همان ریمستر آن برای کنسول‌های PS4، نینتندو سوویچ و PC در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
E3 2019اخبار بازیپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالبنینتندوویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط