E3 2019 | بازی جدید خالق Resident Evil معرفی شد

این بازی جدید یک عنوان ماجراجویی سوم شخص بوده که در آن شخصیت تحت کنترل مخاطب به بررسی دلایل ناپدید شدن ناگهانی ساکنان پایتخت ژاپن می‌پردازد.

در جریان کنفرانس کمپانی Bethesda در رویداد E3 2019، شینجی میکامی افسانه‌ای، خالق عناوین ماندگاری چون Resident Evil و Vanquish برای رونمایی از جدیدترین بازی استودیوی شخصی خود، Tango Gameworks، به روی صحنه آمد. این استودیو که مسئول ساخت بازی‌های The Evil Within و The Evil Within 2 بوده است در حال کار بر روی عنوان جدیدی به نام Ghostwire Tokyo است. این بازی جدید یک عنوان ماجراجویی سوم شخص بوده که در آن شخصیت تحت کنترل مخاطب به بررسی دلایل ناپدید شدن ناگهانی ساکنان پایتخت ژاپن می‌پردازد.

این تریلر که امضای میکامی در تک تک سکانس‌های عجیب آن دیده می‌شود شخصیت‌های مختلفی را در ماسک‌های شیطانی و در هیبت ارواح مشهور و خبیث ژاپنی به تصویر می‌کشد

در تریلر نمایش داده شده از این بازی مشاهده می‌کنیم که اهالی توکیو به ناگهان از درون لباس‌هایشان ناپدید شده و در عین حال حیوانات، ماشین‌ها و حتی مردم بازمانده در جای خود باقی می‌مانند. این تریلر که امضای میکامی در تک تک سکانس‌های عجیب آن دیده می‌شود شخصیت‌های مختلفی را در ماسک‌های شیطانی و در هیبت ارواح مشهور و خبیث ژاپنی به تصویر می‌کشد. به نظر می‌رسد که شخصیت تحت کنترل مخاطبان در این بازی مردی کلاه پوش و مسلح به یک تیر و کمان باشد. میکامی هیچ اطلاعاتی از تاریخ عرضه و پلتفرم‌هایی که این بازی برای آن‌ها منتشر خواهد شد مشخص نکرد.

 

دسته بندی
E3 2019اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط