E3 2019 | اولین تریلر بازی Tales of Arise منتشر شد

طبق پیش بینی های قبل از مراسم، جدیدترین قسمت سری Tales معرفی شد

همانطور که در روزهای قبل از برگزاری مراسم تصاویری از بازی Tales of Arise جدیدترین قسمت سری Tales زیرنظر کمپانی Bandai Namco لو رفته بود و احتمال معرفی آن در مراسم وجود داشت، دیشب در مراسم Xbox شاهد اولین تریلر این بازی و معرفی رسمی آن بودیم.

مطلب مرتبط: Tales of Arise عنوان بازی نقش آفرینی جدید Bandai Namco


در این تریلر می‌توانیم نسبت به دنیای فانتزی این بازی، دید بهتری پیدا کنیم. Bandai Namco با انتشار این تریلر اطلاعات زیادی درباره این بازی منتشر نکرد و برای تاریخ عرضه آن تنها به سال ۲۰۲۰ اشاره کرد. بازی Tales of Arise به نظر دارای دو پروتاگونیست بوده که هر دو شخصیت قابل بازی هستند و داستان حول این دو شخصیت می‌گردد. احتمالا بازی Tales of Arise از جهانی بسیار بزرگ و ویژگی Open World بهره می‌برد و شما در طول بازی آزادی عمل زیادی خواهید داشت.این بازی برای کنسول‌های Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

این بازی در ژانر اکشن فانتزی و نقش‌آفرینی جای می‌گیرد، دسته‌ای که همیشه دارای بازی‌های بزرگ و رقیبان سرسختی است. به نظر شما معرفی این بازی در مراسم E3 2019، نمایشی قابل‌قبول از دنیای بازی محسوب می‌شد؟ آیا جدیدترین اثر Bandai Namco می‌تواند طرفداران خود را راضی کند؟ دیدگاه خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
E3 2019اخبار بازیاولین نگاهایکس باکسپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط