E3 2019 | اولین تریلر بازی Marvel’s Avengers منتشر شد.

کنار هم قرار گرفتن تمام ابرقهرمان‌های محبوب دنیای مارول!


بالاخره توانستیم برای اولین بار شاهد صحنه‌هایی از محصول مشترک Crystal Dynamics و Eidos Montreal یعنی بازی Avengers در طی کنفراس Square Enix در مراسم E3 2019 باشیم. بازی Marvel’s Avengers بازی اکشن Co-Opای است که داستانی اصیل داشته و قهرمانانی مانند Hulk، Iron Man، Thor، Black Widow و Captain America را شامل می‌شود. در قسمت زیر تمام اطلاعاتی که تا به این لحظه از بازی داریم را برای شما توضیح خواهیم داد:

بازی Marvel’s Avengers از روزی آغاز می‌شود که کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، هالک، بیوه سیاه و ثور برای پرده‌برداری از مرکز High-Tech انتقام‌جویان در سانفرانسیکو دور هم جمع شده‌اند – در این مراسم هلکوپتر جدید خود را معرفی می‌کنند، هلکوپتری که از یک منبع تغذیه قدرتمند استفاده می‌کند. این جشن ناگهان به یک حادثه فاجعه‌بار تبدیل می‌شود و ویرانی عظیمی را بوجود می‌آورد. بخاطر این تراژدی، Avengers از هم گسسته می‌شوند. پنج سال بعد، با اینکه حضور ابرقهرمان‌ها برخلاف قانون محسوب می‌شود و جهان نیز در خطر قرار دارد، تنها امید جمع شدن دوباره قوی‌ترین قهرمان‌های زمین در کنار همدیگر است.

بازی Marvel’s Avengers هیچ‌گونه لوت باکس یا محتوای خریدنی ندارد.

مدیر بخش بازی‌های کمپانی مارول و کارگردان خلاق Bill Rosemann تاکید کرد که “داستان بازی به طور کامل اوریجینال و تازه بوده و اعتبار قهرمانی و انسانیت مارول را به نمایش می‌گذارد. این بازی تماماً درباره از دست دادن چیزهایی است که به آن‌ها بیشتر اهمیت می‌دهید و برای برگرداندن دوباره آن‌ها مبارزه می‌کنید.”

خوشبختانه، کارگردان خوش‌ذوق و خلاق Crystal Dynamics یعنی Shaun Escayg درباره بازی اینگونه گفت: “این بازی داستانی درباره پذیرش خود در مقابل سختی‌ها و ناسازگاری‌ها است. درباره قبول کردن قدرت‌های شخصی ما و یاد گرفتن استفاده آن‌ها در کنار هم است. ما سزاوار این قدرت هستیم.”

برای گفتن این داستان، Crystal، Marvel و Square چند بازیگر خوش‌نام و بزرگ را خریداری کرد تا تعبیر خودشان از انتقامجویان را به تصویر بکشند. در قسمت ذیل لیست بازیگران فعلی این بازی را مشاهده می‌کنید:

  • Troy Baker در نقش Bruce Banner
  • Jeff Schine در نقش Captain America
  • Travis Willingham در نقش Thor
  • Laura Bailey در نقش Black Widow
  • Nolan North در نقش Tony Stark

طبق اخباری که قبل از مراسم لو رفته بود، بازی Marvel’s Avengers را می‌توانید به صورت Co-Op تا چهار نفر بازی کنید. این بازی همچنین یک عنوان Live Service یا خدمات رایگان است، از آنجایی که Meagan Marie مدیر ارتباطات Crystal Dynamics متعهد شده است “روایتی بیش از چندین سال، با محتوایی جدید و هیجان‌انگیز که به طور منظم منتشر خواهد شد” رییس استودیو Scot Amos اضافه کرد که “تمام ابرقهرمانان و مناطق جدید بدون هیچ هزینه اضافه به بازی می‌آیند.” حرف از ابرقهرمانان جدید شد: Hank Pym، مردمورچه‌ای (Ant-Man) اوریجینال، در انتهای معرفی به صورت کوتاهی حضور پیدا کرد، پس می‌توانید انتظار داشته باشید که به زودی او نیز به بازی اضافه خواهد شد.

مطلب مرتبط: کنفرانس E3 2019 │ پلتفورم‌های تأیید شده برای Avengers، بازی مورد انتظار Marvel

این عنوان یک بازی Live Service است، Marie نیز به سرعت اضافه کرد که “قول می‌دهیم که هیچ لوت باکس رندوم و یا سناریوی پولی را به بازی اضافه نخواهیم کرد”.

بازی Marvel’s Avengers در ۱۵ می ۲۰۲۰ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) و برروی PS4، Xbox One، PC و Google Stadia منتشر خواهد شد. دارندگان PS4 همچنین می‌توانند محتوای اختصاصی پلتفرم اضافه نیز دریافت کنند، که شامل عرضه‌ی نسخه بتای زودهنگام می‌شود. به نظر شما بازی Marvel’s Avengers می‌تواند مانند بازی Marvel’s Spider-Man طرفداران کمیک و گیمرها را راضی کند؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

دسته بندی
E3 2019اخبار بازیاستیدیااولین نگاهایکس باکسپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط