E3 2019 | اولین تریلر بازی Elden Ring منتشر شد

محصول مشترک میازاکی و جورج آر.آر. مارتین!

همانطور که قبل از مراسم E3 2019 نیز خبرهایی پیرامون همکاری Hidetaka Miyazaki و George R.R. Martin پخش شده بود، در نهایت در کنفرانس Xbox تمام اخبار با انتشار یک تریلر، رسمی شد. استودیو FromSoftware سازنده بازی‌های Dark Souls و Sekiro: Shadows Die Twice اینبار با بازی Elden Ring به میادین بازی‌سازی برگشته تا باری دیگر لرزه به اندام گیمرها بیاندازد. حال استودیو FromSoftware از نویسنده معروف سری کتاب‌های Game of Thrones یعنی نغمه آتش و یخ برای ساخت بازی جدید خود دعوت به همکاری کرده است تا از خلاقیت این نویسنده برای طراحی بازی‌ای بینظیر و عمیق استفاده کند.

مطلب مرتبط: Elden Ring بازی مشترک FromSoftware و George R.R. Martin

در طی مراسم Xbox در E3 2019 اولین تریلر این بازی منتشر شد و با تشویق تماشاچیان همراه بود. در این تریلر شاهد صحنه‌های حماسی از شخصیت‌های بازی Elden Ring هستیم. در ابتدای تریلر می‌بینیم که این بازی به نوعی دنیایی تازه خلق شده توسط Hidetaka Miyazaki بوده که مخلوطی بینظیر از این کارگردان محبوب دنیای بازی‌ها و نویسنده خلاق دنیای بازی تاج و تخت یعنی George R.R. Martin است.

Elden Ring ترکیبی از تجربه بازی‌سازی میازاکی و خلاقیت نویسنذگی جورج آر.آر. مارتین.

در ادامه می‌توانید تریلر بازی Elden Ring را مشاهده کنید:

بازی‌های میازاکی برای سخت بودن و تعداد مرگ زیاد در بازی بسیار معروف هستند، بازی‌هایی همچون سری محبوب Dark Souls و Sekiro Shadows Die Twice که هرکدام چالش‌های سخت و طاقت‌فرسایی را شامل می‌شدند. حال باید منتظر بود تا دید جدیدترین اثر میازاکی چگونه گیم‌پلی و چالش‌هایی خواهد داشت که با آن بتواند بازیکنان خود را سرگرم کند. تهیه‌کنندگی این بازی برعهده Bandai Namco قرار گرفته است که به خودی‌خود کمپانی بزرگی برای تهیه‌ی بازی Elden Ring محسوب می‌شود. در این تریلر تاریخ عرضه بازی Elden Ring مشخص نشد و تنها خبری رسمی برای اعلام همکاری میازاکی و مارتین در ساخت بازی Elden Ring بود. نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا مانند تمام آثار میازاکی می‌تواند نقدهای مثبتی دریافت کند؟ دیدگاه خود را درباره این بازی در قمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
E3 2019Game of Thronesاخبار بازیایکس باکستریلرکامپیوترمطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط