E3

E3 2019 | اطلاعات بیشتری از بازی Cyberpunk 2077 در مورد وسعت بازی منتشر شد.

بازی Cyberpunk 2077 شش منطقه دارد و با بازی بسیار وسیعی روبرو هستیم.

کمپانی CD Projekt Red همیشه در تعریف داستان‌های غنی مهارت داشته است، اما بازی The Witcher 3 توانایی آن‌ها را در خلق دنیای بزرگ و وسیع اما پر محتوا به چالش کشید. خوشبختانه این تیم توانست از پس آن بر بیاید و یکی از بهترین RPGهای تاریخ را تحویل مخاطبان دهد. باری دیگر، این شرکت برای بازی بعدی خود حتی هدفی جاه طلبانه‌تر را انتخاب کرد و توانایی خود در ساخت دنیایی بزرگ و پر محتوا چه از لحاظ داستان و چه گیم‌پلی بسنجد. امروز در نمایشگاه E3 سایت GameInformer با آقای Mateusz Tomaszkiewicz، کارگردان کوئست‌های بازی Cyberpunk 2077 در مورد وسعت بازی صحبت کردند.

تاکنون CD Projekt Red تایید کرده بود که بازی Cyberpunk 2077 شش منطقه دارد اما هیچ اطلاعاتی از جزئیات این مناطق در دسترس نبود. امروز، Tomaszkiewicz اطلاعات بیشتری راجع به تعداد مردم و چیزهایی که در بازی با آن روبرو می‌شوید، صحبت کرد، و باید گفت که از آنچه انتظار داشتیم حتی بهتر به نظر می‌رسد.

E3

مردی با دست نقره‌ای در بازی Cyberpunk 2077

ما ۶ منطقه داریم که هر کدام مناطق فرعی خود را شامل می‌شوند. منقطه‌ای به نام Badlands وجود دارد که محیط دور شهر یا همان حومه شهر است. خود شهر بسیار بزرگ است، اما این شهر نیز شامل سطوح مختلفی می‌شود. زیرا ماموریت‌هایی وجود دارد که شما را به سمت ساختمان‌های به خصوصی می‌برند و این ساختمان‌ها بعضا بسیار بلند هستند، پس به همین دلیل شهر سطوح مختلفی دارد.

در بازی Cyberpunk 2077 شش منطقه وجود دارد که هرکدام مناطق فرعی خود را شامل می‌شوند، پس با یک بازی بسیار بزرگ روبرو هستیم، از آنجایی که The Witcher 3 تنها ۳ شهر اصلی داشت.

 

آقای Tomaszkiewicz همچنین در مورد مردم و گروه‌های مختلفی که با آن‌ها روبرو می‌شوید صحبت کرد. این شهر بین گنگ‌ها و شرکت‌های مختلفی تقسیم‌بندی شده است. هر گروهی بر یک منطقه تسلط دارند. برای مثال در دومیی که دیدیم، که در Pacifica جریان داشت، گروه the Voodoo Boys رهبر آن منطقه بودند. هرچند اگر به سمت مرکز شهر بروید سازمان‌ها سطح امنیتی شدیدی را برقرار کرده‌اند. هیچ سازمان خاصی بر یک محیط کامل تسلط ندارد. هرچند که این سازمان‌ها بر سر قدرت بیشتر با هم سر جنگ دارند، اما برای بالانس سیستم با هم همکاری می‌کنند.

گروه‌های زیادی در بازی حضور دارند که با یکدیگر تعامل دارند

 

هرچند، آن‌ها تنها کسانی نیستند که شما با آن‌ها ملاقات می‌کنید، از آنجایی که Badlands یک گروه هیپی دارند. این‌ها کسانی هستند که روی جاده زندگی می‌کنند، پس جای مشخصی ندارند و بین ایالت‌ها سفر می‌کنند و شاید گاهی اوقات در یک مکان خاص برای مدت زمانی اوتراق کنند. این عشایر همچنین یک گروه رقیب نیز دارند، که در واقع همه‌ی افراد ترد شده از این عشایر هستند، می‌توانید آن‌ها را راهزنان بخوانید. این گروه‌ها همچنین در بازی با یکدیگر تعامل دارند، و البته فراموش نکنید که شما نیز با گروه و سازمان‌های مختلفی سر و کار دارید.

“به نظر من خود بازی بسیار بزرگ است. الان گفتن این که چقدر زمان طول می‌کشد تا نقشه را طی کنید سخت است زیرا بازی هنوز در دست ساخت است. ولی به نظرم این بازی بسیار قابل توجه است. اگر شما از دنیای باز بزرگ لذت می‌برید، این بازی مخصوص شما ساخته شده است.
آقای Tomaszkiewicz همچنین تایید کرد که کوئست‌های فرعی و اتفاقات رندوم زیادی در دنیا رخ می‌دهد، احتمالا همانند چیزی که در بازی Red Dead Redemption 2 دیدیم، زیرا خود CD Projekt هم از وسعت و جزئیات بازی RDR 2 تعریف کرده بود. در ادامه می‌توانید تریلر E3 2019 بازی Cyberpunk 2077 را در این مطلب مشاهده کنید.

دسته بندی
E3 2019اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط