E3 2019 | اطلاعاتی درباره پروژه جدید Marvel’s Avengers

بازی‌ شباهت بسیار زیادی به Destiny برای ابرقهرمان ها دارد!
E3 2019 | اطلاعاتی درباره پروژه جدید Marvel’s AvengersReviewed by نیما احمدی on Jun 1Rating: 5.0اطلاعاتی درباره پروژه جدید Marvel’s Avengers

پروژه‌ی Marvel’s Avengers که Square Enix چندسالی است برروی آن کار می‌کند، حال برای اولین بار جزییاتی از گیم‌پلی آن برای عموم منتشر شده، و احتمالاً این انتشار از روی هدف نبوده است. نقشه پروژه Avengers شامل حضوری در مراسم E3 2019 Coliseum می‌شود، و توضیحات اصلی برای نمایش این عنوان در Coliseum به نظر بیشتر از مراسم Square Enix باشد و بعد از آن نیز خبرهایی را درباره این بازی پخش کنند.

وبسایت در حال حاضر سی دقیقه ارائه را با این جمله کوتاه نشان می‌دهد: “به Crystal Dynamics و Marvel Games بپیوندید برای پنلی درباره Marvel’s Avengers”. خوشبختانه، دوستان ما در PC Gamers نسخه طولانی‌تری از این توضیحات را قبل از پاک شدن کپی کرده‌اند. این متن اطلاعات زیادی را برای ما روشن می‌کند. این متن را را می‌توانید در قسمت زیر مطالعه کنید:

“قدرت‌های خود را بپذیرید و به اعضای کلیدی تیم توسعه‌دهنده در Crystal Dynamics و تیم خلاق در Marvel Games برای صحبت‌های اختصاصی درباره بازی جدید Marvel’s Avengers بپیوندید. این به نوعی می‌تواند تجربه‌ی بازی Avengers را توضیح دهد: بازی حماسه‌ای اکشن-ماجراجویی که ترکیبی از داستان‌گویی سینمایی و گیم‌پلی تک‌نفره و چندنفره است. مدیریت شده توسط Andrea Rane، جمع شدن در تیم‌های حداکثر چهارنفره، استاد توانایی‌های بینظیر، قهرمان خود را نسبت به نوع بازی شخصی‌سازی کنید، و قدرت‌های خود را ترکیب کنید تا از جهانی درحال گسترش و تهدید شده،  محافظت کنید.”

بازی حالت‌های تک‌نفره و چندنفره دارد.

یک بازی اکشن-ماجراجویی که می‌تواند از تک‌نفره به چندنفره تبدیل شود، به تیم‌ها اجازه می‌شود تا حداکثر ۴ نفر عضو داشته باشند، با کنترل شخصی‌سازی ابرقهرمان‌ها، تمام این‌ها در جهانی در حال گسترش. تمام این ویژگی‌ها حسی به ما می‌دهد که بازی Marvel’s Avengers نقاط مشترکی با بازی‌های همیشه انلاین مانند Destiny 2 و The Division 2 و بازی‌های داستانی مانند Spider-Man PS4 دارد. سوال بزرگ من در حال حاضر این است که قرار است ما در نقش انتقام‌جویان (The Avengers) بازی کنیم و آن‌ها را نسبت به بازی خود شخصی‌سازی کنیم، و یا می‌توانیم در بازی قهرمان‌های خود را خلق کنیم و در کنار Captain Marvel و Thor مبارزه کنیم.

قابلیت شخصی‌سازی به نظر یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این بازی باشد.

ما نیاز نیست تا مدت زیادی را صبر کنیم چون تنها زمان کمی مانده است تا کنفرانس Square Enix را در مراسم E3 2019 ببینیم و شاهد معرفی بازی Marvel’s Avengers باشیم. نظر شما درباره این بازی ابرقهرمانی چیست؟ آیا می‌تواند مانند بازی Spider-Man PS4 بازیکنان و طرفداران کمیک‌بوک‌ها را راضی کند؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب مرتبط: E3 2019 | آیا از بازی Avengers در نمایشگاه E3 2019 رونمایی خواهد شد؟

دسته بندی
E3 2019اخبار بازیاولین نگاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط