E3

E3 2019 | آیا کنسول بعدی Xbox فردا در کنفرانس Microsoft معرفی می‌شود؟

Scarlet، نام مستعار کنسول نسل بعد Xbox

Microsoft اخیرا تیزرهای کوچک زیادی برای هایپ کردن طرفدارانش برای کنفرانس E3 2019 فردا منتشر کرده است و به نظر می‌رسد که این ناشر در یکی از تیزرهایش خبری بزرگ را مخفی کرده است.

سایت Verge اولین بار متوجه این پیام‌های مخفی در تیزرهای مایکروسافت شد، ویدئوهای مختلفی که Xbox در طی چند روز گذشته منتشر کرده است و در درون آن‌ها کدهای مخفی قرار داده است. به نظر می‌رسد که اولین کد دو روز پیش مشاهده شد و ترکیب “R 255” در آن مخفی شده بود. دومین پیام که دیروز منتشر شد حاوی پیام “G 36” بود و ویدئوی دیگری که امروز منتشر شد عبارت “B 0” را در خود داشت که ترکیب همه این کدها با هم کد RGB (255, 36, 0) را تشکیل می‌دهند که کد RGB برای رنگ Scarlet است.

اگر شما نمی‌دانید که این عبارت چه ربطی به کنسول نسل بعد Xbox دارد، شایعه شده بود که نام پروژه کنسول نسل بعد Xbox اسکارلت است. درحالی که نام‌های به خصوص‌تری همچون Lockhart و Anaconda برای کنسول نسل بعد مایکروسافت مشخص شده بودند، Scarlet نام جامع این پروژه است. حال این تیزر مهر تاییدی بر آن شایعه است.

 

Xbox Scarlet، نام مستعار کنسول نسل بعد مایکروسافت

حال با وجود این توئیت‌ها، به نظر می‌رسد که فردا در کنفرانس مایکروسافت ما شاهد معرفی کنسول نسل بعد این شرکت با نام مستعار Xbox Scarlet باشیم.

کمتر از ۷ ساعت به شروع کنفرانس Microsoft مانده است و شما اگر نمی‌توانید این کنفرانس را به صورت زنده تماشا کنید، ما در سایت ایستگاه بازی کنفرانس E3 2019 مایکروسافت را پوشش زنده می‌دهیم، با ما همراه باشید.

دسته بندی
E3 2019اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط