Final Fantasy XV

DLC عنوان Final Fantasy 15 کنسل شد

با ایستگاه بازی همراه باشید

به تازگی مشخص شده است که Hajime Tabata، از با سابقه‌ترین کارکنان Square Enix و کارگردان عنوان Final Fantasy 15 از این کمپانی خارج شده است و در نتیجه‌ی این موضوع اکثر DLCهای برنامه ریزی شده برای این بازی کنسل شده‌اند.

این در حالی است که به تازگی خبر ضرر مالی ۳٫۷۳۳ میلیون ینی این کمپانی منتشر شده بود. این طور به نظر می‌رسد که SE به تاباتا امکان انتخاب بین تبدیل کردن استودیوی شخصیش، Luminous Productions، به یکی از بخش‌های تجاری این کمپانی و یا اجازه دادن به SE برای سرمایه گذاری در آن را داده بود و او نیز انتخاب کرد که به کلی از این کمپانی جدا شود. این جدایی اواخر تابستان امسال رخ داده بود.

تاباتا یکی از محبوب‌ترین اعضای SE بود. وی کار خود را در کمپانی Tecmo آغاز کرد و پس از مدتی به SE منتقل شد. در این مدت او بر روی عناوینی چون Final Fantasy 7: Crisis Core، The Third Birthday و Final Fantasy Type 0 کار کرد که موفقیت وی در این پروژه موجب شد تا کمپانی او را به عنوان کارگردان بازی دردسرساز Final Fantasy 15 منصوب کند.

این عنوان با فروش هشت میلیون نسخه‌ای از لحاظ تجاری موفق بود و با وجود عرضه‌ی DLCهای متعدد سود مناسبی را عاید SE می‌کرد. حال و با وجود این اتفاق‌ها، از چهار بسته‌ی در نظر گرفته شده برای سال آینده تنها یکی از آن‌ها منتشر خواهند شد.

تاباتا در این مورد می‌گوید: “اگر بخواهم در مورد آینده‌ی کاری خودم صحبت کنم می‌بایست بگویم که پروژه‌ای را در دست ساخت دارم که حقیقتا می‌خواهم به عنوان چالشی سخت پس از FF 15 آن را انجام دهم. ساخت بسته‌ی Episode Ardyn ادامه پیدا خواهد کرد و استودیوی Luminous Productions نیز به کار خود ادامه خواهد داد. من حس کردم که زمان آن رسیده است که مشعل را به نسل جدید بازیسازان مستعد و قابل اعتماد بدهم و باور داشته باشم که آن‌ها محصولی فوق‌العاده خلق خواهند کرد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط