David Hayter

David Hayter بازیگر Metal Gear Solid هیچ علاقه‌ای به کار با Kojima ندارد

David Hayter ممکن است که صداپیشه Snake باشد، اما اصلا خاطرات خوبی از کار کردن با Hideo Kojima ندارد.

David Hayter ممکن است که صداپیشه Snake باشد، اما اصلا خاطرات خوبی از کار کردن با Hideo Kojima ندارد. David Hayter، کسی که برای صداپیشگی انواع مختلفی از Snake در Metal Gear Solid شناخته می‌شود، درباره رابطه‌اش با خالق این سری، Hideo Kojima و اینکه چرا ممکن است هیچ وقت Metal Gear Solid 5 را بازی نکند صحبت کرده است. Hayter به GameInformer گفته بود که اصلا از شنیدن این که برای صداپیشگی Snake در Phantom Pain انتخاب نشده تعجب نکرده‌است، از آنجایی که Kojima از زمان بازی Snake Eater به دنبال کسی برای جایگزین کردن او بوده است.

برای ایفای نقش Naked Snake در Metal Gear Solid 3 باید دوباره تست می‌دادم. برای بازی کردن نقش Old Snake هم باید همین کار را می‌کردم و آن‌ها همچنان به دنبال کسی برای ایفای نقش او بوده‌اند.

من شنیدم که Kojima از یکی از تهیه کنندگان بازی خواسته بود تا Kurt Russel را برای بازی در Metal Gear Solid 3 راضی کند اما او قبول نکرد.

هرچند Kojima به خواسته‌اش برای داشتن یک بازیگر هالیوودی رسید وقتی که Kiefer Sutherland جایگزین Hayter برای ایفای نقش در The Phantom Pain انتخاب شد. به Hayter هیچ‌گاه دلیل این که چرا به اطاق ظبط دعوت نشده بود را نگفتند و از طریق یکی از تهیه کنندگان بازی این موضوع را فهمید.

David Hayter

بله به همین راحتی تمام شد و من بعد با Kris Zimmerman( کارگردان صدا و مسئول انتخاب نقش برای نسخه انگلیسی Metal Gear Solid) حرف زدم.

او گفت که ما ادامه می‌دهیم اما مثل این‌که آن‌ها می‌خواهند برای تو جایگزین انتخاب کنند. آن‌ها قبلا هم این کار را کرده بودند و به نتیجه نرسیدند. آن‌ها سعی کردند تا صدایی همانند صدای خودم پیدا کنند و هیچ وقت موفق نشدند.

این برای من آذار دهنده بود، زیرا من فکر می‌کنم که کمک زیادی به درخشش این سری کرده‌ام و هرچه در توان داشتم انجام دادم.

من هیچ دید بدی نسبت به Kiefer Sutherland ندارم. کل این قضیه می‌توانست بهتر و محترمانه‌تر اتفاق بیفتد، اما قرار نیست من راجع به ان گریه و گله کنم.

و در مورد The Phantom Pain و Ground Zeroes، او گفت که هیچ وقت به تجربه آن‌ها نخواهد پرداخت، زیرا این کار ۶۰ ساعت تحقیر آمیز برای او رقم می‌زند.

Hayter همچنین کوچک‌ترین روزنه امیدی برای طرفداران راجع به برگشت او را پوشاند، اکنون که Kojima آزادانه کار می‌کند، او گفت که «من هیچ علاقه‌ای به کار با او ندارم، من هیچ نیازی برای برگشتن و کار کردن با او نمی‌بینم»

می‌توانید به کل این مصاحبه از طریق این لینک گوش دهید.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمصاحبهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط